بانک کارآفرین تندیس ویژه سلامت اداری گرفت

بانک کارآفرین برای دومین سال پیاپی با افتخار موفق شد تندیس ویژه مدیریت سلامت اداری در بخش دستگاه های پیشرو را از قوه قضاییه دریافت کند.

به گزارش ریسک نیوز،مراسم اختتامیه دومین دوره مدیریت سلامت اداری با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد و در این مراسم بانک کارآفرین و شرکت بیمه کارآفرین برای مدیریت شایسته در بخش دستگاههای پیشرو، جایزه سلامت مدیریت اداری را دریافت کردند.

در این مراسم شماری از نمایندگان و رییس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی،مسوولان وزارت دادگستری و شماری از مقامات دولتی نیز حضور داشتند که هریک به ارایه دیدگاه های خود نسبت به لزوم مبارزه با پدیده فساد اداری و ترویج شایسته سالاری پرداختند.

چند تن از مدیران بانک کارآفرین و مدیریت محترم عامل بیمه کارآفرین نیز در این مراسم حضور داشتند که رضاقلی، مدیریت توسعه منابع انسانی به نمایندگی از بانک کارآفرین و ضرابی، مدیریت عامل شرکت بیمه کارآفرین تندیس ویژه مدیریت سلامت اداری را دریافت کردند.

جایزه مدیریت سلامت اداری برای شناسایی و تقدیر از سازمانهایی که در حوزه زیرساختی انگیزشی و توانمندسازی عملکرد مناسبی داشته اند در نیمه دوم سال 1389 طراحی گردید و تاکنون دو دوره از این نظام ارزیابی با حضور دستگاه های مختلف دولتی و بنگاه های اقتصادی بخش دولتی و خصوصی برگزار شد.

بنابر این گزارش سنجش توانمندی های موجود در سازمان برای مدیریت سلامت اداری ، سنجش نظام های انگیزشی موجود در سازمان جهت پرهیز از توسعه فساد اداری و سنجش نظام ها ، ساختارها و فرهنگ سازی مرتبط با سلامت اداری با مشارکت وزارت دادگستری در شورای سیاستگذاری و راهبری سال 1390 اجرایی گردیده و حسب مصوبات شورای سیاستگذاری مقرر شده بود که دومین دوره این نظام ارزیابی به همراه انتخاب طرح های برگزیده سلامت اداری در سال 1391 اجرایی شود.

هیات وزیران در جلسه مورخ بیستم اسفند ماه سال 91 به استناد اصل یک صد و سی و هشتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران "برنامه ارتقای سلامت‌نظام اداری و مقابله با فساد" را تصویب کرده بود.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال نظر

  −  2  =  1