بانک تجارت پیشرو در مدیریت سلامت اداری

بانک تجارت موفق به کسب رتبه پیشرو در مدیریت سلامت اداری شده است .

به گزارش ریسک نیوز،در مراسم اختتامیه دومین دوره نظام ارزیابی سلامت اداری که با حضور مقامات کشوری و مدیران ارشد دستگاه های اجرایی و بنگاه های اقتصادی کشور در مجتمع شهید بهشتی تهران برگزار شد لوح جایزه مدیریت سلامت اداری در سطح سه پیشرو به این بانک اهدا شد.

در این مراسم نجابت، ریاست امور سلامت اداری معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری به بیان شاخص های جشنواره شهید رجایی پرداخت و افزود : بهترین سلامت از روایات و عقل و تدبیر حاصل می شود.وی با اشاره به ماده های 13 , 90 و 91 قانون سلامت اظهار داشت : مدیران باید تمامی مشکلات را اعلام کرده و موظف به نظارت بر عملکرد پرسنل زیرمجموعه خود هستند.

وی افزود : بومی سازی و توجه به ارزش های مذهبی در ایجاد محیط سالم بسیار موثر است و تا زمانی که به این امر توجه نداشته باشیم به سلامت اداری دست نخواهیم یافت.

بانک تجارت با هدف پاسخگویی سریع و مناسب به شکایات مطرح شده از سوی مشتریان نسبت به استقرار و پیاده سازی سیستم رسیدگی به شکایات بر اساس استاندارد ISO 10002  اقدام کرده است. این بانک همچنین در بیست و دومین همایش سالانه سیاست‌های پولی و ارزی لوح سپاس بانک برتر به خاطر موفقیت در استقرار نظام کنترل داخلی را دریافت کرد.

جایزه مدیریت سلامت اداری با هدف شناسایی و قدردانی از سازمان های موفق در حوزه زیرساختی ارتقای سلامت اداری از سال 1389 طراحی شده و در دوره دوم برگزاری نیز از سازمانهای برگزیده قدردانی شده است.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال نظر

  ×  3  =  27