بیمه طلایی فرهنگیان گران می شود

طی مراسمی ، وزارت آموزش و پرورش با شرکت بیمه ایران “قرارداد بیمه طلایی فرهنگیان” را برای یک سال دیگر تمدید کرد.

به گزارش ریسک نیوز، این مراسم با حضور جواد سهامیان مقدم رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت بیمه ایران و وحید کیارشی معاون توسعه مدیریت وزارت آموزش و پرورش و محمد مصدق معاونت طرح و توسعه بیمه مرکزی برگزار شد.

وحید کیارشی معاون توسعه مدیریت وزارت آموزش و پرورش، بیمه طلایی فرهنگیان را یکی از بزرگترین قراردادها با پرتفوی بسیار بالا درصنعت بیمه کشور عنوان کرد و افزود: بیمه طلایی فرهنگیان تنها مختص بیمه درمان تکمیلی نیست و اکثر خدمات بیمه ای را به بیمه گذاران اعطا می کند.

وی به پرداخت بدون سقف هزینه های بستری و جراحی،سرپایی و پاراکلینیکی و دارویی اشاره کرد و افزود: تنها در هزینه های دندانپزشکی و عینک محدودیت داریم و درسایر موارد بیمه ایران بدون سقف تمامی هزینه های درمانی فرهنگیان را تقبل و پرداخت می کند.

به گفته وی بیش از 95 درصد فرهنگیان در سال 91 تحت پوشش بیمه طلایی فرهنگیان قرار گرفتند و برای همه بیمه گذاران کارت بیمه طلایی صادر شده است.

وی اضافه کرد : در این قرارداد، پوشش بیمه درمان تکمیلی علاوه بر شاغلین رسمی، برای کارکنان قراردادی و تمامی افراد تحت تکفل آنان نیز که 210 هزار نفر هستند، اجرایی شده است.

او همچنین گفت: پوشش بیمه عمر برای 940 هزار نفر و 580 نفر از بازنشستگان نیزتمدید شده است و علاوه بر این بیمه عمر مکمل برای 450 هزار نفر شاغل و 200 نفر بازنشسته و پوشش بیمه آتش سوزی برای مراکز آموزش و کارکنان منازل که بیش از 10 هزار واحد می شود در این قرارداد آمده است.

کیارشی به پوشش بیمه شخص ثالث برای 500 هزار خودرو فرهنگیان و بیمه بدنه برای 115 هزار خودرو کارکنان آموزش و پرورش اشاره کرد.

جواد سهامیان مقدم رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بیمه ایران از اجرای قرارداد بیمه طلایی فرهنگیان از اول اردیبهشت ماه در سراسر کشور خبر داد و گفت: به تمامی همکاران خود در سراسر کشور ابلاغ می کنیم که خدمات بیمه ای را بدون انقطاع به فرهنگیان ادامه دهند.

به گفته وی این یک قرارداد جمعی و مجموعه ای از قراردادهاست و در طی آن تمامی دارایی های آموزش پرورش و فرهنگیان تحت پوشش بیمه ای این شرکت قرار می گیرد.

رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت بیمه ایران با توجه به ضریب خسارت بالای رشته درمان ، در خصوص میزان سوددهی این شرکت در قرارداد بیمه طلایی فرهنگیان گفت: در همه کشورها هزینه ها در حال افزایش است، در سال 91 نیز نسبت به سال 92 تعرفه های هزینه های پزشکی افزایش پیدا کرده و طبیعی است که حق بیمه ها تغییر خواهد کرد.

وی گفت: با توجه به اینکه خدمات بیمه ای به صورت پکیج ارائه می شود، هم در سال گذشته و هم در سه سال گذشته بیمه ایران از منظر انعقاد قرارداد بیمه طلایی فرهنگیان سود کرده است.

 

لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال نظر

4  +  6  =