پشیمانی شدید نکونام

اوساسونا در حرفه‌ای شدن من سهم بسزایی داشت. این که یک فرد به تصمیم اشتباه خود اعتراف کند ایرادی ندارد. این باعث می‌شود که در آینده بهتر تصمیم گیری کند.

به گزارش ریسک نیوز به نقل ازجام ورزشی، استقلال در آخرین بازی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا با یک گل العین امارات را شکست داد تا به عنوان صدرنشین از گروه مرگ به دور بعد صعود کند.

جواد نکونام زننده تک گل آبی پوشان پس از پایان بازی در گفت‌وگو با روزنامه‌ "الامارات الیوم" گفت که از ترک اوساسونا بسیار پشیمان است.

کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران سخنان خود را با این روزنامه‌ اماراتی این گونه آغاز کرد: چند تیم اماراتی با من مذاکره داشته‌اند. عقلانه نیست که اسم آنها را اعلام کنم و در زمان مناسب بهترین تصمیم را خواهم گرفت.

باید بگویم که هدف من فقط پول نیست. من بازیکن فوتبال هستم و توجه زیادی به عملکردم در تیم جدیدم دارم. در لیگ امارات بیگانه نیستم. پیش از این در تیم‌های الوحده و الشارجه بازی کرده‌ام. البته باید این را بگویم که پیشنهادهای رسیده هیچ ربطی به این دو باشگاه ندارد.

هافبک 30 ساله استقلال که فصل گذشته پس از شش سال حضور در فوتبال اسپانیا از اوساسونا جدا و به آبی پوشان پایتخت پیوست، افزود: با جدایی از اوساسونا مرتکب اشتباه بزرگی شدم. بعضی از تیم‌ها وجود دارند که زمینه پیشرفت بازیکن را فراهم می‌کنند و باعث حرفه‌ای شدن او در فوتبال‌شان می‌شود. فوتبال اسپانیا چنین شاخصه‌ای را داراست.

 حضورم در استقلال چیزهای زیادی به من یاد داد. ما الان در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا هستیم و تلاش می‌کنیم تا به مراحل بعدی راه پیدا کنیم.

هافبک استقلال درباره پیروزی ارزشمند تیمش برابر العین امارات گفت: دیدار سختی برابر العین داشتیم و الان در دور حذفی قرار گرفته‌ایم. انگیزه زیادی برای صدرنشینی داشتیم، همین مساله باعث شده تا ورزشگاه العین به پیروزی دست یابیم. پایان خوشی برای ما رقم خورد و به آنچه می‌خواستیم دست یافتیم. العین تیم بسیار خوب و شایسته تقدیر است.

آنها در هر دو دیدار رفت و برگشت عملکرد خوبی داشتند. بازیکنان خوب این تیم توجه مرا جلب کرد. چه بسا آنها با بدشانسی نتوانستند جواز صعود به مرحله بعد را کسب کنند. به هر حال یک تیم باید در میدان پیروز می‌شد و آن استقلال بود.

ما در حال حاضر در مرحله بعد چالش بزرگی را پیش‌رو داریم و باید در مرحله یک هشتم نهایی بهترین بازی‌ها را به نمایش گذاریم تا بتوانیم به دور بعد صعود کنیم.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال نظر

  ×  2  =  18