دریافت هزینه بیمه و کتاب از اولیای دانش‎آموزان

هزینه‌ای که هنگام نام‌نویسی از اولیای دانش‌آموزان دریافت می‎شود، فقط باید برای بیمه و کتاب صرف شود.ثبت‎نام دانش‎آموزان از 15 خرداد به مدت یک ماه در مدارس آغاز می‎شود و اولیا می‎توانند برای نام‎نویسی نوآموزان اول ابتدایی از اول خرداد اقدام کنند.

به گزارش ریسک نیوز به نقل از فارسی، بهرام حسینی پناه در جمع مردم بردخون اظهار داشت: ثبت‎نام دانش‎آموزان از 15 خرداد به مدت یک ماه در مدارس آغاز می‎شود و اولیا می‎توانند برای نام‎نویسی نوآموزان اول ابتدایی از اول خرداد اقدام کنند.

وی تصریح کرد: والدین می‎توانند با حضور در پایگاه سنجش که برای اولین بار در منطقه مستقر شده است، اقدامات اولیه را برای نام‌نویسی دانش‎آموزان انجام دهند.

حسینی پناه با تاکید بر ضرورت حضور و ارتباط اولیا در مدارس یادآور شد: اگر همه پدران و مادران در کنار معلمان قرار گیرند و برای رفع نارسایی‎ها و کمبودها تلاش کنند، بی‎شک پله‎های ترقی به سرعت طی شده و جوانان منطقه به درجات عالی از تحصیلات نائل می‎شوند.

وی اضافه کرد: در منطقه ما استعدادهای فراوانی وجود دارد که اگر زمینه رشد آن فراهم شود، شاهد درخشش تک تک دانش‏آموزان حتی در بهترین مراکز علمی دنیا خواهیم بود.

وی با گرامیداشت هفته بزرگداشت معلم گفت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری جایگاه معلم در بالاترین درجه در جامعه قرار دارد و همه اقشار و گروه‎ها وامدار و مدیون تلاش معلمان دلسوز هستند که از این جهت فرهنگیان به معلم بودن خود افتخار می‎کنند.

کفیل آموزش و پرورش بردخون افزود: امروزه جامعه جهانی به درستی نقش و تأثیر معلم را در پیشبرد اهداف کلان درک کرده است و می‎کوشد با حمایت از این قشر، سطوح مدیریتی و رسیدن به علوم مختلف را تقویت کند.

حسینی پناه بیان کرد: در کشور ما نیز در سال‎های اخیر اقدامات خوبی برای توجه به معلم و ارزش‏گذاری به آنان انجام گرفته است و امیدواریم با توجه به سفارش و حمایت بسیار خوب مقام معظم رهبری و مسئولان نظام به ویژه مردم قدرشناس ایران اسلامی معلم به جایگاه واقعی خود برسد.

 

لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال نظر

7  ×  1  =