مجمع سالیانه بیمه «ما» برگزار شد/سود هر سهم ۲۹۰ ریال

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بیمه «ما» برگزار شد و سود هر سهم برای سال ۹۱ رقم ۲۹۰ ریال به تصویب رسید.

به گزارش ریسک نیوز،مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بیمه «ما»، عصر امروز با حضور حدود 70 درصد از سهامداران این شرکت برگزار شد .
 
در ابتدای این مراسم محمد رضا ساروخانی رئیس هیئت مدیره شرکت با اشاره به اینکه مجوز بیمه ما در سال 89 صادر و فعالیت شرکت از تیرماه 90 آغاز شد گفت: سال 91 سال دوم فعالیت شرکت بود که عملکرد مالی این دوسال نشان دهنده ظرفیت بالای این شرکت است .
 
وی افزود : برنامه گسترده ای برای به دست آوردن سهم از بازار بیمه کشور داریم و سهم فعلی مورد پذیرش مدیریت شرکت نیست.
 
در ادامه این برنامه محمد علیپور مدیرعامل شرکت بیمه «ما» در مورد عملکرد سال مالی منتهی به 30 اسفند 1390 این شرکت گفت: در سال 91 سود عملیاتی شرکت 239 درصد و سود خالص 220 درصد نسبت به سال 90 رشد داشته است .
 
وی ادامه داد: همچنین سود هر سهم شرکت از 114 ریال به 364 ریال در سال 91 رسید و 220 درصد تغییر مثبت داشت.
 
وی با بیان اینکه با توجه به قواعد جدید بیمه مرکزی در صدد افزایش سرمایه شرکت هستیم، گفت: مجمع فوق العاده شرکت برای تصمیم گیری درمورد میزان افزایش سرمایه به زودی برگزار می شود.
 
علیپور گفت: در حال حاضر 1050 نماینده شرکت در سراسر کشور مشغول فعالیت هستند که بازدهی کار آنها در سال جاری دیده خواهد شد .
 
وی افزود :جلسات زیادی برای استفاده از فعالیت های مشترک بانک و بیمه داشته ایم تا بتوانیم محصولات بانک و بیمه را به صورت مشترک و گسترده در کشور عرضه کنیم.
 
وی با تاکید بر آموزش کارکنان و استفاده از فناوری اطلاعات گفت: در حوزه فناوری اطلاعات از همه امکانات موجود استفاده کردیم و شبکه فروش هم بصورت آنلاین از این مزایا استفاده می کنند.
 
مدیرعامل بیمه ما اظهار داشت : درصدد گرفتن اجازه قبولی اتکائی ازبیمه مرکزی هستیم که دو سال بعد از شروع فعالیت به شرکت های بیمه داده می شود و همچنین در چند صندوق اتکائی خارجی  عضویت داریم .
 
بر اساس این گزارش با تصویب هیئت مدیره شرکت، سود هر سهم برای سال 91 رقم 290 ریال در نظر گرفته شد که طبق اعلام رئیس هیئت مدیره این مبلغ تا پایان تیرماه به حساب سهامداران خرد و تا پایان شهریور ماه به حساب سهامداران عمده واریز می شود.
 
همچنین پاداش سال 91  اعضای هیئت مدیره شرکت بیمه ما به صورت ناخالص 300 میلیون تومان برای 6 عضو در نظر گرفته شد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال نظر

1  ×    =  10