آمادگی برای بیمه مکمل فرهنگیان

مدیر عامل بیمه معلم گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده در نظر داریم تا پرتفوی این شرکت تنها متکی به یک سازمان بزرگ نباشد که در صورت حذف آن دچار مشکل جدی شویم.

به گزارش ریسک نیوز،محمد ابراهیم تحسیری در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: با توجه به این که سهم پرتفوی ما محدودتر شده و آموزش و پرورش بیمه فرهنگیان را به شرکت‌های دیگر سپرده است در نظر داریم تا در رشته‌های دیگر بیمه و با شرکت‌های کوچکتر قرارداد داشته باشیم.

 

وی افزود: در صورتی که ما بخواهیم متکی به یک پرتفوی بزرگ باشیم زمانی که آن پرتفوی حذف شود دچار مشکل جدی خواهیم شد بر همین اساس برنامه ریزی کرده‌ایم که با شرکت‌های کوچکتر و در رشته‌های دیگر فعالیت خود را قوی کنیم.

 

تحسیری در همین راستا به بیمه‌های زندگی و آرامش و خانواده شرکت بیمه متبوعش اشاره کرد و گفت:‌ در این طرح که ما در دست داریم با بررسی بیمه‌های عمر و زندگی و همچنین گنجاندن بیمه آتش سوزی شرایط بیمه‌ای خوبی را فراهم کرده‌ایم که آرامش خوبی به خانواده‌ها خواهد داد.

 

مدیر عامل بیمه معلم خاطرنشان کرد که حدود 21 درصد از فرهنگیان کل کشور تحت پوشش بیمه معلم هستند البته ممکن است این تحت پوشش بودن در رشته‌های دیگری همچون آتش سوزی، عمر و زندگی باشد البته برنامه ریزی کرده‌ایم که به نوعی با آموزش و پرورش ارتباط‌مان اضافه‌تر شود.

 

وی افزود:‌در واقع ما این آمادگی را داریم که بیمه مکمل فرهنگیان را از طریق شرکت بیمه معلم تحت پوشش قرار دهیم و در برنامه آینده‌مان این است که با آموزش و پرورش ارتباط بیشتری برقرار کنیم.

 

تحسیری همچنین حمایت‌های بیمه مرکزی از شرکت‌های بیمه را در فعالیت‌های این شرکت‌ها موثر دانست و گفت: البته بیمه مرکزی حمایت‌های خود را دارد اما با توجه به جلساتی که ما در سندیکای بیمه‌گران داشته‌ایم مدیران عامل شرکت‌های بیمه برنامه‌هایی را تنظیم کرده‌اند که بیمه مرکزی بتواند کمک‌هایش را به شرکت‌ها افزایش دهند.

 

مدیر عامل بیمه معلم همچنین نقش سندیکای بیمه را در فعالیت‌های شرکت‌ها مثبت ارزیابی کرد و گفت: خوشبختانه با حضور دبیر سندیکا در مجلس این سندیکا توانسته فعالیت‌های خوبی داشته باشد و اتفاقات خوبی نیز در راه است.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال نظر

7  ×    =  49