دبستانی‌های تهران تابستان امسال پیک مجازی دارند

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران از تولید محتوا برای دبستانی‌های تهران در تابستان اشاره کرد و گفت: تا پایان تیرماه محتوا تهیه می‌شود و روی سایت آموزش و پرورش تهران قرار می‌گیرد.

به گزارش ریسک نیوز،فرناز بیگی، معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران در گفت‌وگو با  فارس در پاسخ به این پرسش که «آیا دانش‌آموزان دبستانی تهران پیک تابستانی دارند؟»، اظهار داشت: در سال گذشته پیک مجازی داشتیم و روی سایت آموزش و پرورش تهران قرار دادیم؛ عید امسال هم پیک نوروزی را به صورت مجازی تهیه کردیم.

وی ادامه داد: گروه‌های آموزشی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران برای تابستان امسال در حال آماده کردن محتوایی هستند تا روی سایت قرار دهند.

بیگی با بیان اینکه مطالعه این محتوا اختیاری است، افزود: خانواده‌هایی که علاقه‌مند هستند فرزندشان در طول تابستان در کنار برنامه‌های اوقات فراغت، از فعالیت‌های درسی و تحصیلی فاصله نگیرند، می‌توانند از این محتوا استفاده کنند.

وی با اشاره به این نکته که عنوان محتوای تابستانی هنوز مشخص نشده است، اضافه کرد: محتوا تا پایان تیرماه آماده می‌شود و روی سایت آموزش و پرورش تهران به آدرس www.tedu.ir  قرار خواهد گرفت.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال نظر

  +  73  =  78