افزایش خدمات و نرخ بیمه دانش‌آموزی

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اعلام آخرین تغییرات بیمه دانش‌آموزان از افزایش سقف خدمات، تعهدات و نرخ این بیمه در سال تحصیلی جدید خبرداد.

به گزارش ریسک نیوز،فرشید سیاری در گفت‌و گو با ایسنا، اظهار کرد: امسال مبلغ بیمه دانش‌آموزی را با توجه به افزایش نرخ تعرفه‌های پزشکی و خدمات پزشکی افزایش دادیم تا سطح خدمات و تعهدات آن افزایش یابد.

وی با بیان اینکه امسال مبلغ حق بیمه برای هر دانش آموز 3000 تومان قرار داده‌ایم، افزود: با توجه به توافق‌هایی که در قرارداد با بیمه ایران داشتیم، انتظار می‌رود این بیمه به سطح واقعی خدمات برسد که این موارد شامل کاروان‌های راهیان نور و اردوهای دانش آموزی و سایر هزینه های پزشکی شود چراکه پیش از این ارقام واقعی نبود و آموزش و پرورش از راه‌های دیگری آن را جبران می کرد، در حالی که با این افزایش حق بیمه این کاستی ها رفع می‌شود.

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: در سال تحصیلی که گذشت با همکاری خوبی که بیمه ایران با آموزش و پرورش داشت، در پراخت تمام هزینه های پزشکی دانش آموزان حادثه دیده از جمله شین آبادی ها و سایر موارد همکاری لازم انجام شد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال نظر

7  ×  1  =