پرداخت هزینه های درمانی از اول اردیبهشت به بیمه شدگان طلایی فرهنگیان

مدیر کل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش :

مدیر کل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از صدور کارت بیمه طلایی تمام فرهنگیان در سراسر کشور خبر داد.

به گزارش ریسک نیوز،به نقل از فارس، فرشید سیاری گفت: بر اساس تمدید قرارداد بیمه طلایی برای چهارمین سال متوالی با شرکت بیمه ایران، از اول اردیبهشت 92 تمام فرهنگیان تحت پوشش این بیمه، می توانند در چارچوب مفاد قرارداد و تعهدات پیش بینی شده از خدمات این بیمه بهره مند شوند.

وی با اشاره به این مطلب که کارت بیمه طلایی تمامی فرهنگیان عضو توسط شعب بیمه ایران صادر و در اختیار ادارات آموزش و پرورش سراسر کشور قرار گرفته است، افزود: آن دسته از بیمه شدگان فرهنگی شاغل و افراد تحت تکفل آنان که تا کنون موفق به دریافت کارت نشده اند، می توانند برای دریافت کارت خود به ادارات محل خدمت مراجعه کنند.

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: تعهدات این قرارداد همانند سال گذشته است و هیچگونه تغییری در آن ایجاد نشده است.

وی، تعهدات بیمه گر در ارتباط با هزینه های دندانپزشکی را تا سقف 2 میلیون ریال و عینک را تا سقف 500 هزار ریال برای هر نفر اعلام و تصریح کرد: ملاک استفاده از مزایای بیمه طلایی منوط به داشتن کارت نیست و تمام هزینه های درمانی بیمه شدگان در چارچوب مفاد قرارداد از اول اردیبهشت 92 قابل پرداخت است.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال نظر

74  −  72  =