بدهکاران بزرگ،اسپانسر انتخاباتی احمدی‌نژاد

یک عضو کمیسیون امنیت‌ ملی و سیاست‌ خارجی مجلس با بیان اینکه تعدادی از بدهکاران بزرگ بانکی، اطرافیان و منسوبان احمدی‌نژاد هستند، گفت: این افراد با جمع‌آوری منابع اعتباری به‌ دنبال صرف این بودجه‌ها در زمان انتخابات برای رأی‌آوری احمدی‌نژاد هستند.

به گزارش ریسک نیوز،عوض حیدرپور شهرضایی در گفت‌وگو با «خانه ملت» تصریح کرد:‌ بانک مرکزی اخیرا در نامه‌ای اسامی بدهکاران بزرگ بانکی را به قوه قضائیه اعلام کرده که بر اساس شنیده‌ها بخش عمده‌ای از این افراد اطرافیان و منصوبان احمدی‌نژاد هستند که قطعا این موضوع به عنوان یک مسئله بزرگ باید از سوی دستگاه قضا پیگیری شود.

نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به تحرکات اخیر اطرافیان دولت نهم و دهم برای آماده‌سازی جهت حضور دوباره احمدی‌نژاد در انتخابات ریاست‌جمهوری دوازدهم، ادامه داد: به نظر می‌رسد که این افراد با جمع‌آوری منابع اعتباری به‌ویژه وام‌های کلان به‌دنبال صرف این بودجه‌ها در زمان انتخابات مجلس و ریاست‌جمهوری برای رأی‌آوری احمدی‌نژاد هستند.

حیدرپورشهرضایی ادامه داد: از طرف دیگر این افراد منتسب به دولت گذشته، زمانی وام گرفتند که دلار حدود هزار تومان بود که این موضوع به این معنی است که دارایی این افراد از دریافت‌ها وام‌ها چند برابر شده است.

این نماینده مردم در مجلس نهم افزود: دستگاه‌های امنیتی و قضایی باید به صورت جدی به اقدامات و اتهامات اقتصادی دولت نهم و دهم رسیدگی کرده و از هزینه‌کرد بیت‌المال در عرصه‌های انتخاباتی از سوی اطرافیان احمدی‌نژاد جلوگیری کنند.

وی اظهار کرد: در لیست ارائه‌شده بانک مرکزی درباره بدهکاران بزرگ بانکی، اسامی سرشناسی وجود دارند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال نظر

  ×  8  =  64