خبر خوش وزیر برای بازنشستگان

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از واریز ۶۴۰ هزار تومان به حساب ۳۳۰ هزار بازنشسته کشوری خبر داد.

به گزارش ریسک نیوز به نقل از فارس، علی ربیعی از واریز 640 هزار تومان به حساب 330 هزار بازنشسته کشوری خبر داد و گفت: این مطالبات مربوط به اجرای قانون مدیریت خدمات کشوری است.

وی افزود: توجه به معیشت اقتصادی و افزایش سطح خدمات رفاهی برای بازنشستگان از اولویت‌های دولت یازدهم است و بر همین اساس با تمهیدات و تأمین اعتباری که از سوی صندوق بازنشستگی کشوری انجام گرفت، آخرین مرحله مطالبات 330 هزار بازنشسته مشمول امروز سه شنبه چهارم شهریور ماه 1393 به حساب آنان واریز شد.

ربیعی با تقدیر از تلاش‌ها و پیگری‌های مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری در اجرای تعهدات قانونی و تأمین رضایت بازنشستگان گفت: در این مرحله بر اساس محاسبات صورت گرفته به طور میانگین مبلغ 640 هزار تومان به هر یک از بازنشستگان مشمول پرداخت می‌شود.

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی از تسویه کامل مطالبه 1830 میلیارد تومانی بازنشستگان را از افتخارات و کارآمدی صندوق بازنشستگی کشوری برشمرد و ادامه داد: این صندوق علاوه بر تکالیف قانونی و وظایف ذاتی خود در زمینه خدمات رفاهی نیز اقدامات قابل توجهی را در طول یکسال اخیر برای جامعه بازنشستگان و فرهیختگان این حوزه انجام داده است که در این خصوص می‌توان به تأسیس خانه‌های امید در شهرستانها ، صدور سلامت کارت بازنشستگان و ارائه بیمه طلایی به این قشر فرهیخته و همچنین پرداخت وام ضروری در جهت حل بخشی از مشکلات اقتصادی آنان اشاره کرد.

وی افزود: از دیگر برنامه‌های صندوق بازنشستگی کشوری در هفته دولت ثبت نام وام ضروری برای 200 هزار بازنشسته است که بازنشستگان کشوری می‌توانند با مراجعه به سامانه الکترونیکی صندوق ثبت نام کنند.

اولین نفر امتیاز دهید

دیدگاه شما چیست؟