مچ‌بند سلامتی مایکروسافت عرضه شد

شرکت مایکروسافت با عرضه یک مچ بند ۱۹۹ دلاری که هم برای تسهیل تمرینات ورزشی قابل استفاده است و هم ایمیلتان را چک می‌کند به جمع عرضه کنندگان پوشیدنی‌های هوشمند پیوسته است.

به گزارش ریسک نیوز به نقل از کانزاس سیتی، از این وسیله می توانید حتی برای پرداخت هزینه قهوه‌ای که سفارش داده و نوشیده اید هم استفاده کنید. به نظر می رسد این محصول با هدف به چالش کشیدن اپل و گوگل و دیگر بازیگران تازه وارد عرصه محصولات پوشیدنی هوشمند طراحی شده باشد.

محصول تازه که مایکروسافت باند نام گرفته با سیستم تازه این شرکت در حوزه بهداشت وسلامت سازگاری دارد و داده هایی را که جمع آوری می کند از طریق برنامه همراه هم در دسترس علاقمندان قرار می دهد. نکته مهم این است که سیستم یاد شده موسوم به Microsoft Health علاوه بر ویندوز با سیستم عامل های رقیب و از جمله آندروید سازگاری دارد.

کارشناسان معتقدند ابزار تازه وارد مایکروسافت یک محصول همه کاره نیست و لذا نمی توان آن را رقیبی برای ساعت هوشمند اپل که قرار است زمستان عرضه شود به حساب آورد. این محصول که Band نام دارد برای دریافت هشدار در مورد امور ثبت شده بر روی تقویم و وضعیت آب و هوا و همین طور دریافت اطلاعات مناطق اطراف قابل استفاده است.

10 حسگر این وسیله برای سنجش ضربان قلب، نبض، وضعیت خواب و مسافت طی شده قابل استفاده هستند. علاقمندان می توانند محصول مذکور را هم به طور آنلاین و هم از فروشگاه ها خریداری کنند.

اولین نفر امتیاز دهید

دیدگاه شما چیست؟