برنامه‌های بانک ملی برای سال ۹۴

مدیر عامل به اتفاق هیأت همراه روز گذشته در سفر به استان لرستان در نشستی صمیمی با مسئولین و رؤسای اداره امور شعب استان لرستان به سؤالات متعدد آن‌ها پاسخ داد.۰

به گزارش ریسک نیوز،دکتر همتی در این نشست از تلاش‌های خوب مدیریت و همکاران استان لرستان که منجر به رشد خوب بانک در استان در سال 93 شد و نیز نسبت پایین معوقات استان قدردانی کرد.
 مدیر عامل بانک ملی در بررسی ضمن تشریح برنامه‌های بانک برای سال 94 از همکاران استان خواست با جدیت برای نیل به اهداف کمی و کیفی سال 94 تلاش نمایند.
 وی به نقش بانک ملی در توسعه اقتصادی کشور اشاره و انتظار عمومی برای حضور بیشتر بانک ملی در حل مشکلات مردم و کمک به پیشبرد برنامه‌های اقتصادی و عمرانی استان‌ها مورد تأکید قرار داد. آقایان دامغانیان و کریمی اعضای هیأت‌مدیره، دکتر شاهباز معاون مالی و سرمایه‌گذاری، شایان مدیر امور منطقه و مدنی رییس حوزه مدیریت ، مدیر عامل را در این سفر همراهی کردند.
 در ابتدای این دیدار آقای ساکی ریاست اداره امور شعب استان لرستان به شرح مختصری از گزارش عملکرد استان پرداخت و موفقیت بانک ملی ایران در کلیه زمینه‌ها را نتیجه آگاه علمی و منسجم بانک عنوان کرد.
قبل از این همایش دکتر همتی به اتفاق استاندار و مسئولین استان از شرکت‌های صنایع غذایی گهر لرستان، ‌سامان کاشی، کارخانه نساجی بروجرد، کارخانه سیلیس متال واقع در شهرستان بروجرد و شرکت کشت‌وصنعت و دامپروری لرستان در خرم‌آباد بازدید کرد و در جریان بازدیدها تصمیمات لازم اتخاذ شد.

اولین نفر امتیاز دهید

دیدگاه شما چیست؟