پرسپولیسی ها به داور بازی استقلال ایراد گرفتند

این بار هم روزنامه پیروزی به شدت از اشتباه داور روی گل دوم استقلال در بازی فولاد انتقاد کرده و با تیتر: «با زهم گل صد در صد خطای استقلال و ۱۰ نفره نشدن در نیمه اول؛ شورش را در آورده اند.

به گزارش ریسک نیوز به نقل از خبر آنلاین؛ بعد از تساوی در دربی 81 موج جدیدی از کری خوانی بین سرخابی های پایتخت شکل گرفت. استقلالی ها از این می گفتند که طرفداران پرسپولیس از گرفتن یک مساوی  آنقدر خوشحالند که در پوست خود نمی گنجند.

در طرف مقابل پرسپولیسی ها دفاع تیم استقلال در بازی دربی را دفاع اتوبوسی تلقی می کردند. برد استقلال مقابل فولاد و بازگشت این تیم به صدر جدول باعث شد بار دیگر کری خوانی ها ادامه پیدا کند. این بار روی جلد روزنامه های روز شنبه استقلال و پیروزی.

روزنامه استقلال بعد از شادی بابت برد از تیتر « اس اس آنتی قرمز » برای کری خوانی استفاده کرده است و روزنامه پرسپولیس هم داوری های بر علیه این تیم و به نفع استقلال را سوژه کرده است. این نشریه در لیگ امسال بارها و بارها به انتقاد شدید از داوری ها پرداخته است. پیروزی حتی چند بار اشتباهات داوری را که به نفع استقلال بوده به عنوان تیتر یک خود برگزیده است. این بار هم روزنامه پیروزی به شدت از اشتباه داور روی گل دوم استقلال در بازی فولاد انتقاد کرده و با تیتر: «با زهم گل صد در صد خطای استقلال و 10 نفره نشدن در نیمه اول؛ شورش را در آورده اند.» دوباره به انتقاد از برد همشهری اش پرداخت. این روزنامه حتی تیتر دیگری هم با این مضمون روی جلد خود زد؛ «سوت بزن! به ضرر پرسپولیس، به نفع استقلال»

لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال نظر

85  −    =  76