چه نمایندگانی بیشترین بیمه عمر سینا را فروختند؟

شرکت بیمه سینا نمایندگان برتر خود در حوزه فروش بیمه نامه عمر را معرفی کرد.

به گزارش ریسک نیوز از روابط عمومی بیمه سینا، عباس هوشیار مدیر بیمه های عمر در این زمینه توضیح داد: در آذرماه سه نماینده از شهرهای اهواز، ارومیه و قزوین بیشترین بیمه نامه عمر را به مردم ارائه کردند.

او ادامه داد: فریدون حسینی فر از اهواز، خدیجه صادقی از ارومیه و حسن غلامرضایی از قزوین برترین های فروش بیمه عمر سینا شناخته شدند که در صدد هستیم مانند ماه های گذشته از برترین های عمر قدردانی کنیم.

هوشیار تاکید کرد: البته قراردادهای گروهی حاصل تلاش و تدبیر شبکه فروش است و در عین حال باید به تلاش های معاونت منابع انسانی در آموزش نمایندگان اشاره کرد که بر این اساس سطح اطلاعات تخصصی بیمه و مهارت های فروش را در نمایندگان بیمه سینا بالا برده است.

مدیر بیمه های عمر سینا همچنین اظهار داشت: ما هر ماه از بین تمامی نمایندگان سه تن را به عنوان برترین ها معرفی می کنیم و به این نتیجه رسیده ایم که تشویق آنان در ایجاد انگیزش برای دیگر نمایندگان بسیار موثر است.

هوشیار در پاسخ به این پرسش که چه عواملی به فروش بیشتر بیمه نامه عمر توسط این نمایندگان انجامیده است گفت: شرکت در کلاس های آموزش تخصصی، فراوانی تعداد بازاریاب ها، فعالیت در روستاها و شهرستان های دورافتاده، معرفی موثر بیمه عمر برای اقشار مختلف مردم از جمله علل فروش بیشتر نمایندگان ما بوده اند.

اولین نفر امتیاز دهید

دیدگاه شما چیست؟