خواب آلودگی راننده کامیون در جاده زنجان – تبریز حادثه ساز شد

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: راننده کامیون بنز به دلیل توجه نکردن به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی، مرگ راننده کامیون خاور را رقم زد.

به گزارش ریسک نیوز،سرهنگ علی اصغر شیرمحمدی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این حادثه 30 دقیقه بامداد سه شنبه در کیلومتر 35 خط شمالی اتوبان زنجان – تبریز رخ داد.
وی اظهار کرد: پس از برخورد کامیون بنز باری و واژگونی خاور، یک دستگاه کامیون ایسوزو نیز از راه رسید و با این 2 کامیون سانحه دیده و راننده یک دستگاه وانت که با دیدن صحنه از خودرو پیاده شده و صحنه را نظاره گر بود برخورد کرد.
شیرمحمدی با بیان اینکه راننده کامیون بنز باری نسبت به هر 2 وسیله نقلیه مقصر شناخته شد افزود: در این سانحه رانندگی، عابر پیاده که به دلیل نقض ماده چهار قانون ایمنی راه ها مصدوم شده بود با استفاده از آمبولانس به بیمارستان آیت الله موسوی زنجان منتقل شد.
مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان نیز گفت: مصدوم این حادثه پس از اقدامات اولیه درمانی توسط نیروهای اورژانس به بیمارستان آیت الله موسوی انتقال یافت.
جواد مرادی افزود: مصدوم که راننده خودرو وانت بود هرچند از این حادثه جان سالم به در برد اما از نواحی مختلف بدن دچار آسیب شد.
وی از رانندگان خودروهای عبوری خواست هنگام مشاهده تصادف و قصد کمک به مجروحان حوادث، وسیله نقلیه خود را در محلی ایمن متوقف کنند تا علاوه بر حفظ جان خود و همراهان از ایجاد راه بندان نیز جلوگیری شود.
مرادی اظهار کرد: باز نگه داشتن مسیر در چنین مواقعی موجب می شود تا آمبولانس ها و نیروهای اورژانس به موقع و سریع به محل حادثه و بر بالین حادثه دیدگان برسند و ثانیه های طلایی را برای نجات مصدومان از دست ندهند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال نظر

5  ×    =  10