نا گفته های مدیر عامل صندوق حوادث طبیعی / رقم عجیب حق بیمه سالانه

مدیرعامل صندوق حوادث طبیعی می گوید:حق بیمه پیشنهادی برای واحد‌های مسکونی ماهانه ۱۰ هزار تومان و سالی ۱۲۰ هزار تومان بوده که متولی اصلی راه اندازی صندوق نتوانسته در مجلس و … از آن دفاع کند! و نهایتا حق بیمه سالانه با رقم بسیار پایین ۱۰ هزار تومان تصویب شده است.

 به گزارش ریسک نیوز مدیرعامل صندوق بیمه حوادث طبیعی در گفتگوی شبکه یک سیما با برشمردن فرایند تاسیس این صندوق به عزم جدی بیمه مرکزی برای برطرف کردن مشکلات قانونی تاسیس و آغاز فعالیت آن، اظهار داشت: شروع به کار صندوق بیمه حوادث طبیعی مستلزم تسریع شورای نگهبان در تایید نهایی مصوبه آن است.

مدیرعامل صندوق حوادث طبیعی دیشب در مصاحبه ای با صدا و سیما مطالبی  دیگر بیان داشت که به دو نکته مهم آن در زیر اشاره شده است حق بیمه پیشنهادی برای واحد‌های مسکونی ماهانه ۱۰ هزار تومان و سالی ۱۲۰ هزار تومان بوده که متولی اصلی راه اندازی صندوق نتوانسته در مجلس و … از آن دفاع کند! و نهایتا حق بیمه  سالانه با رقم بسیار پایین ۱۰ هزار تومان تصویب شده است.

رضا کاظمی تکلیمی افزود:ما جزو ده کشور حادثه خیز جهان هستیم و باید سرعت بخشی در دستور کار قرار گیرد تا دولت در برخورد با این ابرچالش ها با دغدغه های کمتری روبرو شود.

وی خاطرنشان کرد: شرکت های سی و پنج گانه بیمه برای دریافت حق بیمه و ارائه پوشش کافی، آمادگی دارند و بعد از مصوبه نهایی و مشخص شدن عدد حق بیمه و همچنین ایفای تعهدات دولت این صندوق کار خود را به صورت رسمی آغاز خواهد کرد.

کاظمی تکلیمی در پایان ابراز امیدواری کرد صندوق بیمه حوادث طبیعی با همراهی تمامی نهادهای مرتبط و حمایت قانونی دولت علاوه بر کاهش نگرانی دولت ها از جبران خسارات ناشی از حوادث طبیعی به افزایش ضریب اطمینان و آرامش جامعه منتهی شود.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.