مشارکت خیرانه بیمه رازی و بیمه معلم در خریداری تبلت برای دانش آموزان

ریسک نیوز فاز سوم طرح تاک، تحصیل آسان در دوران کرونا را عملیاتی کرد؛

در ادامه اجرای طرح تاک« تحصیل آسان در دوران کرونا » که از سوی پایگاه خبری ریسک نیوز عملیاتی شد، با مشارکت فعال شرکت بیمه رازی و بیمه معلم و تهیه تبلت برای دانش اموزان کم برخوردار، طرح تاک در فاز دیگری به ثمر نشست تا بار دیگر لبخند را بر لبان دانش اموزان بنشانیم.

به گزارش ریسک نیوز،مجموعه رسانه ای ریسک نیوز  در راستای ایفا مسوولیتهای اجتماعی خود طرحی را با نام تاک « تحصیل آسان در دوران کرونا » کلید زد.

گفتنی است ، با شیوع ویروس کرونا و ضرورت تحصیل دانش اموزان به صورت آنلاین ، متاسفانه دانش اموزان زیادی در سراسر کشور به دلیل بضاعت مالی و ناتوانی در تهیه تبلت و گوشی های هوشمند ناچار به ترک تحصیل شدند.

 ریسک نیوز از طریق ارتباط با مدیران مدارس در نقاط مختلف کشور  اقدام به شناسایی برخی از این دانش اموزان کرده تا بتواند در مسیر  تسهیل آموزش و پرورش در دوران کرونا گامی هر چند کوچک بردارد.

در همین زمینه با مشارکت خیرانه بیمه رازی و بیمه معلم 34 دستگاه تبلت هر کدام به مبلغ  یک میلیون و پانصد هزار تومان تا دو میلیون تومان خریداری شد.

بر این اساس از شرکت بیمه رازی و معلم به دلیل مشارکت در این کار خیرانه کمال تشکر و قدردانی را داریم.

 

در همین زمینه جهت شفاف سازی برای همراهان عزیز اعلام می داریم، با مبالغ جمع آوری شده در فاز اول اجرای تاک نیز، تعداد هشت تبلت به مبلغ هر کدام یک میلیون و ششصد و پنجاه هزار تومان  خریداری گردید که  بدست دانش اموزان  رسید که گزارشی از آن نیز به همراهان ارائه شد..

لازم بذکر است ، شناسایی دانش اموزان در مناطق مختلف کشور توسط معلمان و مدیران آگاه بر  وضعیت تحصیلی و مالی دانش اموزان صورت گرفته و جهت اطمینان خاطر خیرین و یاری رسانان عزیز در هر مرحله گزارش نحوه کمک رسانی و خرید تجهیزات الکترونیک برای دانش اموزان از طریق ریسک‌ نیوز شفاف سازی و اطلاع رسانی می شود

️اکنون خوشحالیم و بر خود می بالیم که این همکاری به بار نشست و در مرحله اول اجرای تاک ، تعداد هشت تبلت برای دانش اموزان عزیز در مناطق محروم خریداری شد.

کمکهای دوستانه شما همراهان عزیز  ما را در ادامه این راه مصمم تر ساخت.

فاز بعدی اجرای این طرح نیز اغاز شد که با جمع اوری مبالغی دیگر سفارش تبلت  صورت گرفته که به مجرد تحویل این اقلام و رسیدن بدست دانش اموزان مجددا شفاف سازی صورت خواهد گرفت

خوشحالیم که دست در دست هم تاک را به ثمر نشاندیم ؛ اما باید بگوئیم با یاری و همراهی شما عزیزان ما در ادامه مسیر مصمم تر شدیم در همین راستا فعالیت های خیرخواهانه تاک همچنان ادامه خواهد داشت.

 

 

 

 

لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال نظر

55  −    =  50