رونمائی سامانه آنلاین ارزیابی پروژه‌های بیمه‌ای در سرمد / امکان ارزیابی مالی مناقصات بیمه‌ای فراهم شد

مرکز تماس ۱۵۱۶، وب اپلیکیشن سرمد و سامانه ارزیابی پروژه‌های بیمه‌ای، خدمات تازه‌ای هستند که سرمد به مشتریان ارائه کرد.

به گزارش ریسک نیوز در مراسمی که با حضور غلامرضا سلیمانی رئیس کل بیمه مرکزی، حجت‌اله صیدی مدیرعامل بانک صادرات، مهدی مهدوی مدیرعامل و مجتبی کاتب رئیس هیئت مدیره بیمه سرمد برگزار شد، این شرکت از سامانه‌های تازه خدماتی خود رونمایی کرد.

بر اساس توضیحات مدیرعامل بیمه سرمد، مرکز تماس ۱۵۱۶ به صورت شبانه‌روزی و بدون نیاز به گرفتن پیش شماره‌های مخابراتی در دسترس بیمه‌شدگان قرار گرفته است.

وب اپلیکیشن سرمد که دومین خدمت رونمایی شده بود، به گفته مهدوی امکان صدور بیمه‌نامه و مشاهده سوابق بیمه‌ای و خسارات درمان را به صورت آنلاین مهیا می‌کند.

سومین دستاوردی که در این مراسم رونمایی شد و مورد تحسین غلامرضا سلیمانی، رئیس کل بیمه مرکزی قرار گرفت، سامانه آنلاین ارزیابی پروژه‌های بیمه‌ای است که به گفته سلیمانی می‌تواند به عنوان مدل ابتکاری بیمه سرمد ثبت شده و با حفظ امتیاز برای این شرکت بیمه‌ای در مرکز مدیریت ریسک و بازار متشکل بیمه‌ای صنعت بیمه مورد بهره‌برداری قرار گیرد.
 
بر اساس توضیحات دکتر کاتب رئیس هیئت مدیره سرمد، این سامانه توانایی ارزیابی مالی مناقصات بیمه‌ای، پیش‌بینی سود و زیان مناقصه و پیش‌بینی تاثیر مناقصه روی صورت‌های مالی شرکت را به صورت آنلاین دارد. همچنین این سامانه قادر است قیمت تمام شده رشته‌های بیمه‌ای و نرخ‌گذاری و تحلیل حساسیت پارامترهای مناقصه را انجام دهد و به عنوان بانک اطلاعاتی مناقصات بیمه‌ای عمل کند
.
دکتر غلامرضا سلیمانی، رئیس کل بیمه مرکزی با تاکید بر اینکه صنعت بیمه جهان به سمت خدمات آنلاین پیش رفته است، مدلهای خدماتی جدید بیمه سرمد را رفتاری هوشمندانه در جهت پیوستن به این جریان جهانی دانست و گفت: از نظر من بیمه سرمد نیاز به ایجاد شعب فیزیکی دیگری ندارد و می‌تواند به عنوان یک شرکت بیمه پیشرو، غالب خدماتش را به صورت آنلاین عرضه کند.
 
در پایان این مراسم مرکز تماس ۱۵۱۶، وب اپلیکیشن سرمد و سامانه ارزیابی پروژه‌های بیمه‌ای مورد آزمایش و بهره‌برداری قرار گرفت. این خدمات از امروز در دسترس مشتریان است.
لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال نظر

37  −    =  27