سکوتی که پس از چهار سال شکسته شد

پانزدهمین شماره نشریه بیمه داری نوین منتشر شد؛

پانزدهمین شماره نشریه بیمه داری نوین با شعار بیمه حق شهروندی حاوی مطالب متنوع و منحصر بفردی است از گفتگو با محمد ابراهیم امین رئیس کل پیشین بیمه مرکزی تا خاطراتی از استاد مهدی فخارزاده و اهتزاز پرچم ایران در ام دی آر تی و همچنین تحلیل جذاب عمکرد آماری شرکتهای بیمه .

به گزارش ریسک نیوزپانزدهمین شماره نشریه بیمه داری نوین با شعار بیمه حق شهروندی  منتشر شد.این شماره با دو سرمقاله از محمود فراهانی با عنوان سه ضلعی اخلاق و آزاده محسنی با عنوان بیایید شفاف باشیم اغاز می شود.

گفتگوی منحصر بفرد بیمه داری نوین با محمد ابراهیم امین ، رئیس کل پیشین بیمه مرکزی بخش اول این شماره است که حاوی تجارب ارزشمند و درس های بزرگی برای بیمه گران است این گفتگوی مفصل پس از سکوت چهار ساله امین می تواند در برگیرنده نکات جالبی برای مخاطبان و بخصوص نهادهای نظارتی باشد.

گفتگوی منحصر بفرد بعدی با محسن صالحی از دوستان نزدیک مهدی فخارزاده ، استاد فروش بیمه های عمر است . صالحی برای ما خاطرات جالبی را از دوران پر فراز و نشیب فروش بیمه های عمر نقل می کند، این گفتگوی خواندنی را از دست ندهید.

توسعه پایدار

نشریه تخصصی بیمه داری نوین برای اولین بحث توسعه پایدار را در صنعت بیمه مطرح کرده است.

در این پرونده میز سخنی اموزشی در خصوص بیمه وتوسعه پایدار برگزار شده با حضور پرویز خسروشاهی قائم مقام بیمه مرکزی، محمود دینی اقتصاد دان و اردوان زرندیان عضو هیات علمی پژوهشکده محیط زیست.
همچنین این پرونده حاوی گزارشاتی در خصوص  توسعه پایدار و نقش نهاد نظارتی است و اینکه چگونه خسارت بیمه شده و بیمه نشده منجر به گسترش خطر در کل سیستم مالی می شود

اخلاق حرفه ای

در پرونده کلان شماره پانزده نشریه بیمه داری نوین به مبحث اخلاق حرفه ای پرداخته شده است.

میز سخن اخلاق حرفه ای در صنعت بیمه با حضور محمد اسوده ، غلامعلی غلامی و احمد رضا ضرابیه به زوایای مختلف چالش های اخلاق حرفه ای در صنعت بیمه می پردازد.

همچنین در این پرونده گزارش هایی با عنوان اخلاق در صنعت بیمه ، نقدی بر منشور احلاقی صنعت بیمه ایران منتشر شده است که می تواند برای ذینفعان ، سندیکای بیمه گران و نهادنظارتی موثر افتد.

فناوری

در این شماره در میزگردی مبسوط به پیش شرطهای تحول دیجیتال در سال 2020 پرداخته شده و البته در خلال این میزگرد جذاب که با حضور خاکور ،مدیر عامل شرکت فناوران ، ملکی معاون برنامه ریزی و نواوری بیمه رازی ، حجتی ، عضو هیات مدیره بیمه کارافرین و جاهد معاونت کسب و کار بیمه سامان برگزار شده به چالش های مختلف نرم افزارهای بیمه ای در صنعت بیمه ایران اشاره شده است.

همچنین دراین پرونده در خصوص تدوین سند تحول دیجیتال در وزارت اقتصاد گزارشی خواندنی امده که به نقد این سند پرداخته شده است.

2020 در بیمه

پرونده 2020 حاوی گزارشات و مطالب خواندنی از چشم انداز صنعت بیمه در سال 2020 می باشد..

در این پرونده گفتگو با جعفری مدیر عامل بیمه سینا درخصوص چالش های صنعت بیمه ایران در سال 2020 را می خوانیم .

همچنین گزارشی در خصوص رشد 9 برابری حق بیمه در  ده سال گذشته و تحلیل اماری شرکتهای بیمه با عنوان بازی زندگان

در این تحلیل اماری ، عملکرد شرکتهای بیمه در بیمه زندگی و غیر زندگی در ده سال گذشته مورد بررسی قرار گرفته ست.

 

لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال نظر

  ×  7  =  7