سومین جلسه شورای علمی صنعت بیمه با میزبانی بیمه آرمان برگزار شد

سومین جلسه شورای علمی صنعت بیمه با حضور رییس پژوهشکده بیمه ، معاونین و جمعی از اعضای هیات علمی این پژوهشکده و مدیران بیمه آرمان و نمایندگان علمی شرکت های بیمه با میزبانی بیمه آرمان برگزار شد.

 

  به گزارش روابط عمومی پژوهشکده بیمه در ابتدای این جلسه عسگر معزی معاون فنی بیمه آرمان با بیان اینکه صنعت بیمه باید فعالیت های خود را بر مبنای علمی و فنی و اصول بیمه گری به مفهوم علمی خودش تنظیم کند افزود: این امر میسر نمی شود مگر با همکاری نزدیک شرکت های بیمه که در این بین پژوهشکده بیمه می تواند با انجام کارهای پژوهشی و تحقیقاتی بنیادی و کاربردی کمک بسیار موثر و شایسته ای انجام دهد و صنعت بیمه را به مسیر درست و علمی تر هدایت کند.

در ادامه گزارشی از اقدامات پژوهشکده بیمه در زمینه کارگروه علم داده، همایش بیمه و توسعه، همکاری دوجانبه با شرکت های بیمه، آیین نامه شناسایی و نکوداشت چهره ماندگار صنعت بیمه و همچنین امکان بومی سازی دوره چارتر ارائه شد.

گزارش بررسی عملکرد برنامه‌های کلان صنعت بیمه در ده سال گذشته از دیگر موارد ارائه شده در این جلسه بود. گفتنی است شورای علمی صنعت بیمه با هدف ایجاد هم افزایی علمی و جلوگیری از دوباره کاری در فعالیت های پژوهشی، تحقق مدیریت دانش در صنعت ، امکان تشکیل کنسرسیوم های تحقیقاتی و استفاده از نظرات جمعی صنعت بیمه در پژوهشکده بیمه تشکیل شده است.

 

لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال نظر

9  +  1  =