قیمت دلار در صرافی ملی ۲۰۰ تومان زیاد شد/ نرخ الان: ۱۰۸۰۰ تومان

قیمت خرید و فروش دلار و یورو نسبت به صبح در صرافی های بانکی افزایش یافته است و هم اکنون دلار در این صرافی ها با قیمت ۱۰۸۰۰ تومان فروخته می شود.

قیمت دلار در صرافی ملی ۲۰۰ تومان زیاد شد/ نرخ الان: ۱۰۸۰۰ تومان

به گزارش ریسک نیوز،د با افزایش قیمت ارز در بازار آزاد، صرافی های بانکی نیز قیمت های خرید دلار و یورو را نسبت به صبح افزایش داده اند.

هم اکنون دلار در صرافی های بانکی، با قیمت 10 هزار و 800 تومان فروخته و با قیمت 10 هزار و 700 تومان خریداری می شود.

این درحالی است که صبح امروز، صرافی‌های بانک ها قیمت دلار را با 100 تومان افزایش نسبت به صبح دیروز، 10  هزار و 600 تومان اعلام کرده‌ بودند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت 10 هزار و 500 تومان خریداری می‌کردند.

با افزایش قیمت ها، قیمت یورو نیز در صرافی های بانکی افزایش یافت و برهمین اساس یورو با قیمت 12 هزار و 700 تومان فروخته و با قیمت 12 هزار و 600 تومان خریداری می شود.

گفتنی است، صبح امروز، قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک ها 12 هزار و 400 تومان اعلام شده بود؛ قیمت خرید یورو  نیز در این صرافی‌ها 12 هزار و 300 تومان بود.

به نقل از تسنیم، 5 صرافی بانکی در خیابان فردوسی با داشتن کارت ملی، کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت 10 تا 15 تا 2000 دلار آمریکا به متقاضیان واجد شرایط عرضه می‌کنند.

این صرافی‌ها در طول روز متناسب با نوسان قیمتی در بازار آزاد، خرید و فروش دلار و یورو را با قیمت‌های مختلفی انجام می‌دهند.

خبر پیشنهادی

این مطلب را به اشتراک بگذارید