طرح تحرک کوثر رتبه برتر پروژه‌های کشوری

طرح تحرک کوثر رتبه برتر پروژه‌های کشوری

به‌گزارش ریسک نیوز از اعلام معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی بیمه کوثر، مرکز ملی بهره‌وری با هدف به اشتراک‌گذاری تجربه‌های موفق در بین مدیران بنگاه‌های اقتصادی، مسابقه‌ای را با استانداردهای جهانی پایه‌گذاری کرد که در این مسابقه، طرح تحول و حرکت راهبردی بیمه کوثر (طرح تحرک)، رتبه برتر را در میان پروژه‌های شرکت‌های سراسر کشور از آن خود کرد.
ابوالفضل آقادادی گفت: در این مسابقه، هر شرکت پروژه‌هایی مثل افزایش بهره‌وری کارکنان و غیره را که با هدف ارتقای عملکرد در حوزه‌های مختلف و با استفاده از ابزارهای مدیریتی در سازمان خود انجام داده است، در فرم‌های مخصوص مستند و برای دبیرخانه جشنواره بهره‌وری ارسال کرد و هر پروژه نیز توسط حداقل ۲۰۰ داور در همان صنعت بررسی و ارزیابی شد.
وی افزود: طرح تحول و حرکت راهبردی بیمه کوثر (طرح تحرک) بر اساس رای داوران و تایید کمیته علمی جشنواره ملی بهره‌وری، حایز رتبه برتر کشوری و دریافت لوح تقدیر از این جشنواره شد.
گفتنی‌ است؛ مراسم اختتامیه دهمین جشنواره ملی بهره‌وری و تقدیر از برترین‌های دهمین دوره مسابقه‌های ملی تجربه‌های موفق، بهینه‌کاوی، توان اجرا و بهترین محل برای کار در تاریخ ۲۵ آذر ماه برگزار شد.

خبر پیشنهادی

این مطلب را به اشتراک بگذارید