ترسیم واقعی فضای صنعت بیمه ایران برای ذینفعان با اپلیکیشن همیار بیمه

اپلیکیشن همیار بیمه ، نخستین و تنها اپ موجود در فضای صنعت بیمه است که با دسترسی مخاطبان به تازه ترین و بروزترین اطلاعات بیمه ای اعم از قوانین ، مقررات،آیین نامه های مصوب شورای عالی بیمه ، داده های شبکه فروش و .... قادر است، دانسته های مورد نیاز ذینفعان را به صورت متمرکز مهیا کند و از سویی با افزایش آگاهی مخاطب منجر به تصمیم گیری دقیق تر وی خواهد شد.

ترسیم واقعی فضای صنعت بیمه ایران برای ذینفعان با اپلیکیشن همیار بیمه

به گزارش ریسک نیوز بیمه ، صنعتی فنی با اتکاء بر قوانین و آیین نامه های مدون است که فعالیت کلیه ذینفعان در این زیست بوم اعم از مدیران و کارکنان بیمه ای ، شبکه گسترده فروش ، ارزیابان خسارت و  بیمه گذاران حقیقی و و حقوقی،  مستلزم اشراف بر قوانین و مقررات ، اطلاعات شرکتهای بیمه ، شبکه فروش و ... است.

از طرفی با رشد روزافزون تکنولوژی و توسعه زیر ساختهای آی تی ذینفعان انتظار دارند که این داده های با ارزش طی فرایندی تسهیل گر در اختیار آنها قرار گیرد تا با اشراف بر قوانین و مقررات و داده های ضروری بتوانند در زیست بوم بیمه گری فعالیت کنند.

اپلیکیشن همیار بیمه توانسته با ایجاد یک  سیستم متمرکز ، اطلاعات ضروری و با اهمیت بیمه ای را در یک "کر" جمع آوری کند تا ذینفعان صنعت بیمه امکان دسترسی به این داده ها را در یک فضای منسجم و بروز داشته باشند.

با نصب اپلیکیشن همیار بیمه، می توانید مصوبات شورای عالی بیمه ، قوانین و مقررات بیمه ای ، اطلاعات کامل شرکتهای بیمه اعم از ترکیب هیات مدیره، تعداد شعب و نمایندگان و میزن پرتفوی بیمه ای ، عرضه کنندگان خدمات بیمه ای ، شبکه فروش شامل نمایندگی ها و کارگزاری ها، اطلاعات مربوط به آزمون اداب و سایر آزمونهای مرتبط در صنعت بیمه ، میز خدمات الکترونیک ، داده های مربوط به بیمه شخص ثالث ، همچنین طرح سوالات بیمه ای و ارسال پاسخ از سوی کارشناسان را یکجا ببینید.


گفتنی است، کلیه اطلاعات این اپلیکیشن روزانه، بروزرسانی می شود و هر گونه تغییری در شاخص های مورد اشاره با سرعت اعمال می گردد.

شاید بتوان گفت این اپلیکیشن می تواند تکمیل کننده سامانه هائی نظیر سنهاب باشد در این راستا بهره گیری ازین اپ برای کارشناسان ، کارکنان و مدیران ارشد بیمه ای ، شبکه فروش و ارزیابان خسارت ، بیمه گذاران و ... جهت اشراف بر فضای صنعت بیمه ضروری خواهد بود و تسهیل دردسترسی به مقررات و ایین نامه ها و سرعت بهره گیری از داده های با اهمیت از ویژگی های آن است.

با توجه به انچه گذشت ، از انجا که فعالیت در زیست بوم صنعت بیمه نیازمند اطلاع رسانی شفاف و آگاهی بهینه از قوانین و مقررات است، استفاده از  این اپلیکیشن می تواند به  افزایش دانسته های ضروری در کاربران بیمه ای منجر گردد.


این اپلیکیشن سودمند در این آدرس قابل نصب در گوشی های تلفن همراه می باشد.

 

خبر پیشنهادی

این مطلب را به اشتراک بگذارید