فرماندار اسلامشهر: خسارت های مالی اتش سوزی کارخانجات میهن باید توسط کارشناسان بیمه برآورد شود

فرماندار شهرستان اسلامشهر گفت:حادثه اتش سوزی کارخانجات میهن خسارت جانی در بر نداشته اما خسارت های مالی در بر دارد که باید توسط کارشناسان بیمه برآورد شود.

فرماندار  اسلامشهر: خسارت های مالی اتش سوزی کارخانجات میهن باید توسط کارشناسان بیمه برآورد شود

فرماندار شهرستان اسلامشهر گفت: آتش سوزی انبار کارتن در شهر لبنیات میهن این شهرستان توسط نیروهای آتش نشانی مهار شد.

مسعود مرسلپور شامگاه سه شنبه  افزود: تیم های تخصصی آتش نشانی اکنون دود حاصل از آتش سوزی را پراکنده می کنند و مشغول لکه گیری هستند.

وی ادامه داد: در مرحله لکه گیری ماموران و تیم های تخصصی آتش نشانی اسلامشهر و شهرداری تهران با دقت مکان وقوع حادثه را بررسی می کنند تا اگر آتش کوچکی وجود دارد آن را خاموش کنند.

مرسلپور بیان کرد: به دستگاه ها و تجهیزات این کارخانه آسیبی نرسیده و فقط لوازم مصرفی نظیر کارتن ها و مواد پلاستیکی در آتش سوخته است.

وی خاطر نشان کرد: اعلام علت دقیق وقوع حادثه نیاز به بررسی جامع دارد اما براساس بررسی های اولیه پیش بینی می شود آتش سوزی بر اثر اتصال سیم های برق اتفاق افتاده باشد.

به گفته مرسلپور این حادثه خسارت جانی در بر نداشته اما خسارت های مالی در بر دارد که باید توسط کارشناسان بیمه برآورد شود.

به گزارش ایرنا، انبار کارتن های شهر لبنیات میهن حوالی ساعت ۱۸ امروز، سه شنبه طعمه حریق شد.

 بلافاصله پس از اطلاع از وقوع حادثه، با دستور استاندار تمام شهرداری های غرب تهران به اعزام تیم های تخصصی برای مهار آتش ملزم شدند.

حدود ٨٠ دستگاه ماشین آتش نشانی به همراه تیم هایی از ١٥ ایستگاه آتش نشانی تهران، شهریار و دیگر شهرهای تهران در محل حادثه حضور یافتند و پس از ساعت ها تلاش توانستند آتش را خاموش کنند.

 

خبر پیشنهادی

این مطلب را به اشتراک بگذارید