آغاز فروش فوری خودرو دیگنیتی از ۲۴ فروردین ماه (+قیمت، شرایط فروش و معرفی خودرو)

مدیران ارشد گروه بهمن و شرکت بهمن موتور در کنفرانس خبری مجازی خود، برای اولین بار شرایط فروش رسمی و قیمت مصوب دیگنیتی پرایم را اعلام کردند.

آغاز فروش فوری خودرو دیگنیتی از ۲۴ فروردین ماه (+قیمت، شرایط فروش و معرفی خودرو)

به گزارش خبرگزاری ریسک نیوز، امیر میرمنصف، رئیس سازمان فروش و خدمات پس از فروش شرکت بهمن موتو  در مورد قیمت این خودرو و شرایط فروش آن گفت: دیگنیتی پرایم  ۷۴۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت گذاری شده و این خودرو را با موعد تحویل فوری و قیمت قطعی به دست مشتریان می رسانیم.

بهمن موتور از آغاز فروش کراس اوور جدید

 به گفته وی گارانتی پایه این کراس اوور مونتاژی ۳ سال یا ۱۰۰ هزار کیلومتر است و مشتریان می توانند بسته های گارانتی بیشتر را به صورت مجزا خریداری کنند.

وی در مورد زمان فروش این خودرو گفت: عرضه این خودرو به صورت اینترنتی و از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۶ روز سه شنبه  ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ خواهد بود و مشتریان می توانند به صورت اینترنتی فرایند خرید این خودرو را بر روی وبسایت فروش گروه بهمن طی نمایند.

میرمنصف ادامه داد: فروش دیگنیتی به صورت نقدی است و در مرحله اول این خودرو هفته اول خرداد ۱۴۰۰ در اختیار خریداران قرار می گیرد.

سود انصراف این طرح فروش ۱۵ درصد تعیین شده و متقاضیان می توانند میان رنگ های سفید، مشکی، سربی، آبی اطلسی، قرمز روناسی و خاکستری کهکشانی انتخاب داشته باشند.همچنین تریم داخلی خودرو به سلیقه خریدار با دو طرح مشکی و مارون (قرمز) عرضه می شود.

مدیران این شرکت می گویند که عرضه کراس اوور جدید بهمن موتور ادامه دار خواهد بود و از این پس شرایط فروش دیگنیتی پرایم هر ماه برقرار می شود.


دیگنیتی پرایم چگونه است

 این کراس اوور سبک طراحی کوپه را دارد و به موتور 1.5 لیتری توربو شارژر ۱۴۸ اسب بخار با گشتاور ۲۲۰ نیوتن متر مجهز است. همچنین جعبه دنده اتوماتیک CVT توان این پیشرانه را به چرخ های جلوی دیگنیتی پرایم می رساند.

بهمن موتور از آغاز فروش کراس اوور جدید

سقف پانوراما، فرمان کمکی برقی، رینگ آلومینیومی، درِ صندوق برقی، استارت دکمه ای، فناوری LED چراغ ها، سنسور پارک جلو و عقب، دوربین ۳۶۰ درجه، نمایشگر لمسی، کروز کنترل و محدود کننده سرعت، تریم داخلی چرم، تهویه اتوماتیک، صندلی برقی راننده، استارت دکمه ای، ترمز پارک برقی، سامانه کنترل شروع حرکت در سربالایی، سامانه کنترل حرکت در سراشیبی، سامانه کنترل پایداری الکتریکی، دوربین ثبت وقایع و… از جمله امکانات دیگنیتی پرایم است.

منبع: عصرایران

خبر پیشنهادی
سلسله مقالات ریسک نیوز از تجارب عینی یک بیمه گر ایرانی در کانادا (قسمت بیست و نهم)

شرکتهای بیمه کانادائی در دوران کرونا برای افزایش فروش چه راهی را در پیش گرفتند؟


این مطلب را به اشتراک بگذارید