نحوه پرداخت پرونده‌های درمانی خسارت متفرقه تغییر کرد

رئیس دفتر رسیدگی به اسناد پزشکی تأمین اجتماعی استان تهران از تغییر در نحوه پرداخت پرونده‌های درمانی خسارت متفرقه، خبر داد/ دفتر رسیدگی به اسناد پزشکی تأمین اجتماعی با هدف کاهش مراجعات و تسریع در پرداخت هزینه‌های درمانی نگاه وی‍ژه‌ای به بیمه‌شدگان لحاظ کرده است.

نحوه پرداخت پرونده‌های درمانی خسارت متفرقه تغییر کرد

به گزارش ریسک نیوز،به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، سیدمحسن دیباجی با بیان این مطلب اظهار داشت: دفتر رسیدگی به اسناد پزشکی تأمین اجتماعی با هدف کاهش مراجعات و تسریع در پرداخت هزینه‌های درمانی نگاه وی‍ژه‌ای به بیمه‌شدگان لحاظ کرده است.

وی افزود: این روش‌ها هم از نظر اقتصادی و هم برای ارتقای سطح رضایتمندی بیمه‌شدگان با هدف کاهش و حذف تدریجی مراجعات درمانی مناسب است.

دیباجی گفت: به منظور ارتقای سطح خدمات به بیمه‌شدگان، از ابتدای اردیبهشت سال‌جاری تلاش شده روش‌های پرداخت هزینه درمانی واحد خسارت متفرقه دفتر رسیدگی به اسناد پزشکی تغییر کند.

رئیس دفتر رسیدگی به اسناد پزشکی استان تهران خاطرنشان کرد: اصلاحات پیشنهادی می‌تواند با هدف کاهش و حذف تدریجی فرآیند صدور چک ، منوط به ارائه شماره حساب فراگیر از سوی بیمه‌شدگان و مراجعه‌کنندگان به ارائه خدمات بهتر در واحد خسارت متفرقه دفتر رسیدگی به اسناد پزشکی منجر شود.

 

خبر پیشنهادی
برای اولین بار توسط ریسک نیوز صورت گرفت؛

نحوه انتقال تخفیف عدم خسارت وسائل نقلیه موتوری زمینی


این مطلب را به اشتراک بگذارید