افزایش سرمایه ۴۷ درصدی بانک پارسیان

با تقویت کفایت سرمایه و توانگری مالی، بانک پارسیان می‏ تواند در راستای افزایش سهم بازار، افزایش توان تسهیلات دهی به مشتریان و در نهایت جذب پرتفوی بیشترگام بردارد.

افزایش سرمایه ۴۷ درصدی بانک پارسیان

به گزارش ریسک نیوز،مهدی رضایی از افزایش سرمایه بانک پارسیان از ۱۵،۸۴۰ به ۲۳،۰۰۰ میلیارد ریال خبر داد وگفت: پس از تایید نهایی آن در مجمع فوق العاده تاریخ۳۱ تیرماه، این افزایش سرمایه ازمحل تجدید ارزیابی دارایی ها با رعایت مراحل مقرراتی صورت می پذیرد.

معاون مالی و سرمایه گذاری های بانک پارسیان افزایش سرمایه را عامل موثر در بهبود نسبت های مالی دانست و افزود : با تقویت کفایت سرمایه و توانگری مالی، بانک پارسیان می‏ تواند در راستای افزایش سهم بازار، افزایش توان تسهیلات دهی به مشتریان و در نهایت جذب پرتفوی بیشترگام بردارد.

وی خاطر نشان کرد: این تصمیم نقطه عطفی در فعالیت‌های بانک پارسیان است که این بانک را همچنان به سمت کسب جایگاه برتر در نظام بانکی کشور هدایت خواهد کرد.

گفتنی است؛ مجمع عمومی عادی سالانه و مجمع عمومی فوق العاده بانک پارسیان راس ساعت ۹ صبح روز ۳۱ تیرماه سال جاری در سالن خلیج فارس پژوهشگاه نیرو، واقع در تهران، شهرک قدس(غرب)، انتهای بلوار شهید دادمان تشکیل می شود.

خبر پیشنهادی

این مطلب را به اشتراک بگذارید