تور نوروزی کره جنوبی چند؟

اقتصاد نیوز نوشت:سفر به کره جنوبی به همراه تورهای این کشور در ایام نوروز، با توجه به نوع هتل و خدمات آن بین ۹ میلیون و ۵۳۰ هزارتا ۱۱ میلیون و ۹۸۱ هزار تومان هزینه در بردارد.

تور نوروزی کره جنوبی چند؟

به گزارش ریسک نیوز،کره جنوبی دارای شهرهای عمده سئول و پوسان، دائگو، اینچئون، گوانگجو، دائجون، چجو و اولسان است. شهر سئول پایتخت و مرکز سیاسی و تجاری کشور است. 
این کشور کلیه زمین‌های قابل‌کشت خود را به فعالیت‌های کشاورزی اختصاص داده است. اکثر این زمین‌ها در مناطق جنوبی و غربی این کشور قرار دارند.

برای سیاحت مکان‌های متعددی در داخل و اطراف کره جنوبی ازجمله معبدبولگوکسا، عزلتکده‌سئوک گورام، کاخ چانگ دیوک گونگ، دژ هوآسیونگ، سواحل و پارک‌های ملی و... وجود دارد و همچنین این کشور دارای هتل‌ها و اقامتگاه‌های متعددی است.

فرامرز امیدی، از مسئولان یک شرکت خدمات توریستی -گردشگری بابیان این مطلب که بیشتر سال‌ها، تورکره جنوبی به‌صورت منفرد برگزار می‌شود به اقتصادنیوز گفت: در نوروز سال 1395 نیز این تور شامل 5 شب در پایتخت کره جنوبی یعنی سئول، سه شب جیجو و 2 شب پوسان است.

امیدی در ادامه به دریافت 40 میلیون تومان چک‌بانکی برای هر نفر در وجه شرکت برگزارکننده تور اشاره و در این مورد عنوان کرد: این وجه در ضمانت بانک در وجه تور مربوطه قرار خواهد گرفت تا اشخاصی که مایل به بازگشت نیستند مجاب به برگشت شوند.

خبر پیشنهادی

این مطلب را به اشتراک بگذارید