میزان سود مشارکت در منافع شرکت بیمه رازی اعلام شد

شرکت بیمه رازی در سال ۹۳ برای بیمه گذاران بیمه های عمر و سرمایه گذاری شرکت بیمه رازی سود مشارکت در منافع بمیزان ۲۳ درصد منظور نموده است.

میزان سود مشارکت در منافع شرکت بیمه رازی  اعلام  شد

به گزارش ریسک نیوز  از روابط عمومی و تبلیغات، فرشید بخشی معاون فنی بیمه های اشخاص بیمه رازی با اعلام خبر فوق اظهار داشت با توجه به  تصویب صورت های مالی در مجمع عمومی شرکت و تأیید هیئت مدیره محترم، در سال 1393 به بیمه گذاران بیمه های زندگی  شرکت که بیمه نامه آنان در سال مذکور معتبربوده است، سود مشارکت در منافع به میزان 5 درصد بیشتر از نرخ سود فنی تضمین شده در بیمه نامه به حساب اندوخته آنان اضافه خواهد شد.

معاون فنی بیمه های اشخاص بیمه رازی افزود: توسعه بیمه های زندگی و بیمه های خرد یکی از استراتژی های شرکت بیمه رازی است که  با توجه به برنامه ریزی های انجام شده و در دست انجام در سال های آینده با قوت بیشتری دنبال خواهد شد. بخشی همچنین ارائه خدمات  مؤثر و سریع بیمه ای را از اهداف دیگر شرکت بیمه رازی برشمرد و اضافه نمود هدف ما سرویس دهی به بیمه گذاران در کوتاهترین زمان ممکن است و شرکت سعی نموده است که خسارات اعلام و بررسی شده را در کمتر از 24 ساعت پرداخت نماید.

خبر پیشنهادی

این مطلب را به اشتراک بگذارید