ایران خودرو: خرید سهام ایران خودرو توسط فیات کذب است

مدیریت ارتباطات و امور بین الملل گروه صنعتی ایران خودرو اعلام کرد هرگونه گمانه زنی و اظهارنظر افراد غیرمرتبط در خصوص سطح و نحوه همکاری این شرکت با شرکت های خودروساز جهانی موجب اختلال در روند مذاکرات جاری خواهد بود.

ایران خودرو: خرید سهام ایران خودرو توسط فیات کذب است

به گزارش ریسک نیوز،مدیریت ارتباطات ایران خودرو با تاکید بر اینکه اخبار مربوط به این گروه خودروسازی تنها از سوی مدیرعامل و رسانه های رسمی این شرکت اطلاع رسانی می شود، اعلام کرد که در چند روز اخیر اظهارنظرهایی در مورد نحوه همکاری ایران خودرو و شرکت های خودروساز جهانی منتشر شده که هیچ یک از آنها قابل استناد نیست.

براساس این گزارش، همانگونه که مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو پیشتر اعلام کرده، تماس ها و مذاکرات جدی گروه صنعتی ایران خودرو و شرکت های خودروساز جهانی به صورت مداوم در حال انجام است و جزئیات و اخبار مربوط به آن از سوی مدیرعامل و رسانه های رسمی گروه صنعتی ایران خودرو اطلاع رسانی خواهد شد.

گفتنی است طی روزهای اخیر مطالبی پیرامون نحوه و سطح همکاری های گروه صنعتی ایران خودرو و شرکت های خودروساز جهانی مطرح شده است. ناگفته پیداست که اظهارنظر پیرامون چنین موضوعاتی، نیازمند آگاهی و اشراف بر جزئیات مذاکرات است و کسانی که در متن این گفتگوها و تماس ها قرار ندارند، نمی توانند اطلاعات صحیحی در اختیار رسانه ها و افکار عمومی قرار دهند.

مدیریت ارتباطات و امور بین­ الملل گروه صنعتی ایران خودرو با تاکید بر اینکه این گونه اظهارنظرهای غیرمسئولانه، علاوه بر غیرمرتبط و غیرمستند بودن، در روند مذاکرات و توافق های موردنظر اختلال ایجاد می کنند، از رسانه ها درخواست کرد با توجه به حساسیت مذاکرات و توافق های بین المللی، اخبار و اطلاعات مربوط به این همکاری ها را فقط از سوی مدیرعامل و رسانه های رسمی ایران خودرو دریافت و منتشر کنند.

خبر پیشنهادی

این مطلب را به اشتراک بگذارید