ثبت‌نام اینترنتی کتب درسی کلاس اولی‌ها از هشتم تیر/تمدید ثبت نام سایر پایه ها

معاون سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی گفت:‌ فرصت ثبت‌نام اینترنتی کتاب‌های درسی تمدید می‌شود و ثبت سفارش کتاب‌های درسی دانش آموزان اول ابتدایی از هشتم تیر ماه آغاز می‌شود.

 ثبت‌نام اینترنتی کتب درسی کلاس اولی‌ها از هشتم تیر/تمدید ثبت نام سایر پایه ها

به گزارش ریسک نیوز،سید حسین طلایی زواره در گفت‌وگو با میزان با اشاره به اینکه دانش آموزان دوره ابتدایی و دانش‌آموزان پایه پیش دانشگاهی در سراسر کشور برای تهیه کتاب‌‌های درسی خود باید اقدام به ثبت‌نام اینترنتی کنند، اظهار کرد:‌ دانش‌آموزان تا پایان اردیبهشت برای ثبت‌ سفارش خود به صورت اینترنتی فرصت داشتند که این تاریخ تا 15 خرداد ماه نیز تمدید شد.

وی افزود: ممکن است برخی دانش‌آموزان در بازه زمانی تعیین شده موفق به ثبت‌نام نشده باشند بنابراین فرصت ثبت‌نام را مجدد تمدید خواهیم کرد.

معاون سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی گفت: ثبت سفارش کتاب‌های درسی دانش آموزان اول ابتدایی از هشتم تیر ماه آغاز می‌شود و در این بازه زمانی تاریخی را اعلام خواهیم کرد تا افرادی که ثبت‌نام نکرده‌اند یا تصمیم به ویرایش کتاب‌های درخواستی دارند، در آن تاریخ مراجعه کنند.

طلایی تصریح کرد:‌ سفارش کتاب درسی دانش‌آموزان اتباع خارجی به صورت گروهی توسط مدرسه محل تحصیل آنها انجام می‌شود.

وی ادامه داد: کتاب‌های درسی دوره متوسطه اول شامل پایه‌های هفتم،‌هشتم و نهم و دوره متوسطه دوم شامل پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم به جز رشته‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش از تاریخ 20 شهریور و در تهران و البرز از تاریخ 23 شهریور توسط کتاب فروشی‌ها توزیع می‌شود.

به گزارش میزان، طبق اعلام آموزش و پرورش ارائه خدمات اجباری از قبیل منگنه، سیمی کردن کتاب، جلد و فروش اجباری لوازم التحریر، نوشت افزار و سایر کتاب‌های کمک آموزشی همراه با کتاب درسی ممنوع است و خانواده‌ها در صورت مشاهده تخلف، موارد را جهت پیگیری به شماره تماس 0218882778 اعلام کنند.

خبر پیشنهادی
برای اولین بار توسط ریسک نیوز صورت گرفت؛

نحوه انتقال تخفیف عدم خسارت وسائل نقلیه موتوری زمینی


این مطلب را به اشتراک بگذارید