پرداخت الکترونیکی فطریه با سامانه #۸۸۷۷*

مدیرکل کمیته امداد استان تهران از توزیع ۲۵۰ هزار پاکت مخصوص فطریه در استان خبر داد و گفت: امکان واریز فطریه به صورت تلفنی فراهم شده است.

 پرداخت الکترونیکی فطریه با سامانه #۸۸۷۷*

به گزارش ریسک نیوز به نقل از مهر،محسن ولیئی با بیان اینکه امسال۲۵۰ هزار پاکت مخصوص فطریه در سطح استان تهران توزیع شد است، افزود: افراد با دریافت این پاکت ها می توانند میزان فطریه مشخص شده را در اختیار کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار داده تا این مبالغ صرف موارد مشخص شود.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران با اشاره به محل هزینه کرد فطریه های جمع آوری شده، اظهار داشت: فطریه های جمع آوری شده بلافاصله بعد از عید فطر برای صرف تامین معیشت، جهیزیه، کمک هزینه درمان، مسکن و تحصیل دانش آموزان نیازمند  توزیع می شود.

ولیئی در خصوص میزان فطریه جمع آوری شده در سال گذشته خاطرنشان کرد: سال گذشته در استان تهران یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان فطریه جمع آوری شد.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران با اشاره به فراهم بودن امکان واریز تلفنی فطریه ها اذعان کرد: شهروندان تهرانی می توانند با تماس با شماره تلفن ۷۳۵۵ و شماره گیری عدد ۱۵ و همچنین  سامانه پیامکی # ۵*۵*۰۲۱*۸۸۷۷* اقدام به پرداخت فطریه خود کنند.

وی از استقرار ۱۰۰۰ پایگاه به مناسبت عید سعید فطر خبر داد و گفت: با توجه به نزدیک شدن به عید سعید فطر  ۱۰۰ دستگاه پوز (کارت خوان) مخصوص پرداخت فطریه نمازگزاران در مصلی امام خمینی(ره) در نظر گرفته شده است. در صورت هماهنگی دستگاه‌های اجرایی و م

خبر پیشنهادی
برای اولین بار توسط ریسک نیوز صورت گرفت؛

نحوه انتقال تخفیف عدم خسارت وسائل نقلیه موتوری زمینی


این مطلب را به اشتراک بگذارید