نرخ دلار افزایش و قیمت سکه در بازار آزاد تهران کاهش یافت

صرافان ارز و سکه در معاملات امروز (سه شنبه) بازار آزاد، هر دلار آمریکا را با ۳۶ ریال افزایش قیمت نسبت به روز گذشته ۳۵ هزار و ۸۴۰ ریال و هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید را با ۲۸ هزار ریال کاهش، در برابر ۱۱ میلیون و ۱۳۵ هزار ریال دادوستد کردند.

 نرخ دلار افزایش و قیمت سکه در بازار آزاد تهران کاهش یافت

به گزارش ریسک نیوز به نقل از ایرنا،بر اساس معاملات ثبت شده در سامانه سنا که توسط صرافی های مجاز کل کشور انجام می گیرد، هر یورو تا لحظه تنظیم این خبر با 193 ریال افزایش نسبت به روز گذشته (دوشنبه دوازدهم مهرماه) در مقابل 40 هزار و 121 ریال تبادل شد و هر پوند انگلیس نیز با 190 ریال کاهش قیمت، 46 هزار و 480 ریال بفروش رسید.
همچنین بر پایه اعلام اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران و تا لحظه انتشار این خبر، هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح قدیم با 10 هزار ریال کاهش، 11 میلیون و 140 هزار ریال، هر قطعه نیم سکه با 30 هزار ریال کاهش قیمت پنج میلیون و 640 هزار ریال و هر ربع سکه با 20 هزار ریال افت قیمت، دو میلیون و 930 هزار ریال داد وستد شد.
برپایه معاملات امروز بازار آزاد، هر قطعه سکه یک گرمی با 20 هزار ریال کاهش قیمت نسبت به دیروز، یک میلیون و 850 هزار ریال فروخته شد و هر گرم طلای 18عیار، یک میلیون و 130 هزار و 100 ریال مورد مبادله قرار گرفت.
براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران، هر اونس طلا نیز با کاهش پنج دلار و 80 سنتی نسبت به روز گذشته، یکهزار و 310 دلار و 40 سنت قیمت گذاری شد.

خبر پیشنهادی

این مطلب را به اشتراک بگذارید