درخواست پلیس از مردم برای پیدا کردن یک شهروند گم شده

پلیس اگاهی تهران برای پیدا کردن یک جوان گم شده از مردم کمک خواست.

 درخواست پلیس از مردم برای پیدا کردن یک شهروند گم شده

به گزارش ریسک نیوز،28 شهریورماه خانم جوانی با مراجعه به کلانتری 115 رازی به مأمورین اعلام کرد که برادرش از روز قبل  از خانه خارج شده و پس از آن مراجعتی به خانه نداشته است.  

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع "فقدان افراد" و به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای ناحیه 27 تهران ، پرونده برای  رسیدگی در اختیار پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت. 

درخواست پلیس از مردم برای پیدا کردن یک شهروند گم شده


خواهر فقدانی ( شاکی پرونده ) پس از حضور در پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: برادرم  وحید29 ساله  که تا حدودی از ضریب هوشی پائین تری نسبت به افراد سالم برخوردار است ، به قصد پیاده روی در اطراف محل سکونتمان در محدوده میدان راه آهن از خانه خارج شد ؛ او هر بار پس از چند ساعت به خانه باز می گشت و در صورت نیاز ما خودمان با اطلاع از محل های ترددش ، وی را به خانه می آوردیم اما اینبار و پس از طولانی شدن غیبت برادرم ، به جستجوی او در اطراف میدان آهن رفته اما موفق به پیدا کردنش نشدیم ؛ حتی به مراکز درمانی اطراف میدان راه آهن و ... نیز مراجعه کردیم تا شاید او پیدا کنیم اما هیچ خبری از او پیدا نکردیم.  
 
کارآگاهان پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ با بهره گیری از تصویر و اطلاع دقیق از پوشش فقدانی ( لباس مردانه چهارخانه قرمز + شلوار کتان آبی ) ، ضمن انجام تحقیقات میدانی در محدوده محل سکونت "وحید . م" به بررسی مشخصات افراد فقدانی در سیستم جامع پلیس و همچنین بررسی مشخصات افراد مجهول الهویه مراکز درمانی و پزشکی قانونی تهران پرداخته اما موفق به شناسایی "وحید . م" نشدند. 

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ با انتشار این خبر اعلام کرد: با توجه به ادامه رسیدگی به پرونده و به منظور اطلاع از سرنوشت وحید، دستور انتشار بدون پوشش تصویر فقدانی از سوی بازپرس پرونده صادر شده است؛ لذا از شهروندان محترم که موفق به شناسایی تصویر فقدانی شده و اطلاعی از سرنوشت و یا محل های تردد این شخص دارند درخواست می شود تا هرگونه اطلاعات خود در این خصوص را از طریق شماره تماس 21865941 در اختیار کارآگاهان پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.

خبر پیشنهادی
سلسله مقالات ریسک نیوز از تجارب عینی یک بیمه گر ایرانی در کانادا (قسمت بیست و نهم)

شرکتهای بیمه کانادائی در دوران کرونا برای افزایش فروش چه راهی را در پیش گرفتند؟


این مطلب را به اشتراک بگذارید