دیدار معاون فنی بیمه آسماری با معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش در نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۴

معاون فنی شرکت بیمه آسماری و معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش در دیداری دوجانبه، در ششمین نمایشگاه توانمندی های صادراتی «اکسپو ۲۰۲۴» بر لزوم افزیش سطح تعاملات و همکاری ها تاکید کردند.

به گزارش ریسک نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت بیمه آسماری، علی اسکندری در این دیدار بر مزیت های رقابتی شرکت بیمه آسماری در مناطق آزاد به ویژه منطقه آزاد کیش تاکید کرد. وی با اشاره به افزایش قدرت فعالیت این شرکت در همه حوزه های صنعت بیمه، خاطرنشان کرد: سابقه حضور شرکت بیمه آسماری در منطقه آزاد کیش طولانی است و این شرکت به خوبی توانسته است اعتماد بیمه گزاران حاضر در منطقه را جلب کند.

اسکندری بر لزوم استفاده از ظرفیت های مغفول مانده در مناطق آزاد نیز تاکید کرد و گفت: خوشبختانه تعامل میان شرکت بیمه آسماری و منطقه آزاد کیش بسیار مطلوب است و امیدواریم این روند همچنان ادامه یابد.

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری منطقه آزاد کیش نیز در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از موفقیت های چشمگیر شرکت بیمه آسماری در همه زمینه ها به ویژه حوزه فعالیت در منطقه آزاد کیش، برای توسعه همکاری های دوجانبه اعلام آمادگی کرد.

وحید زارع فکری با اشاره به این که منطقه آزاد کیش، پتانسیل های زیادی در حوزه بیمه دارد، اظهار کرد: شرکت بیمه آسماری، شرکتی پویاست و امیدوارم فعالیت خود را با قوت هر چه بیشتر ادامه دهد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال نظر

  +  10  =  16