رویاپردازی بی سر و ته پرسپولیسی ها با اشکان دژاگه

دوباره زمزمه‌های واهی حضور ستاره تیم ملی فوتبال در پرسپولیس شروع شده‌است.

به گزارش ریسک نیوز،انگار موج حضور بازیکنان بزرگ در پرسپولیس روز به روز با سرعت بیشتری حرکت می‌کند. موجی که همیشه خیالی بوده و هنوز هم همینطور. ابهام اینکه چه کسی از این همه شایعه بی سر و ته سود می‌برد هم در نوع خودش تعجب برانگیز است.

 

همه چیز از 2 سال پیش و زمزمه‌های مربوط به حضور اشکان دژاگه در پرسپولیس شروع شد. با حرف و حدیث درباره پرسپولیسی شدن رضا قوچان نژاد ادامه پیدا کرد. حتی پای نام رونالدینیو هم به این داستان جالب باز شد. البته که برانکو ایوانکوویچ اعلام کرد چاق است و او را نمی‌خواهم!

 

حالا بار دیگر داستان به نقطه شروع خودش برگشته. در روزهای تعطیلی لیگ، دوباره هر روز صحبت از حضور دژاگه در تیم برانکو شنیده می‌شود.

 

حتی اگر نظر برانکو مبنی بر تکمیل بودن لیست پرسپولیس را بدانیم، مهم تر از این خواست خود اشکان است که شاید هیچ وقت راهی به سمت لیگ ایران پیدا نکند.

 

هافبک ملی‌پوش العربی قطر هنوز با این تیم قرارداد دارد و با این وجود از نظر قانونی حضور او در پرسپولیس هیچ رسمیتی ندارد. دیگر اینکه مسئولان پرسپولیس انگار اشکان را فقط برای لیگ قهرمانان آسیا می‌خواهند. خواسته دور از انتظاری که حتی اطرافیان دژاگه را هم به واکنش واداشته‌است.

 

شرایط زندگی شخصی اشکان هم دیگر دلیلی است که خیالی بودن این خبر را پررنگ تر می‌کند. خانواده دژاگه در آلمان هستند و او الان بیشتر از هر چیز منتظر تمام شدن قراردادش با باشگاه عربی برای برگشتن به آلمان است. با این وجود که جذب شدن دوباره او به عنوان یک ملی‌پوش سطح اول که سهمیه هم محسوب نمی‌شود، اصلا بعید نیست.

 

نیاز پرسپولیس به بازیکنی مثل دژاگه هم خیلی شرط است. شاید با مرور دلایل بالا اصلا نیازی نباشد که پر ترافیک بودن خط هافبک برانکو را بررسی کنیم. اما به هر حال هافبک‌های پرسپولیس چند فصلی است کنار هم هستند و کنار گذاشتن‌شان برای برانکو اصلا راحت نیست.

 

در راس آنها محسن مسلمان است که اتفاقا در همان پستی بازی می‌کند که اشکان این روزها در تیم‌ملی در آن ایفای نقش می‌کند. مسلمان فصل پیش و مخصوصا در این 7 هفته انقدر خوب بوده که حتی خیلی‌ها بابت دعوت نشدن او به تیم‌ملی توسط کی‌روش انتقاد کنند. یعنی تا حدی جای خالی او به عنوان یک هافبک خلاق در تیم‌ملی حس می‌شود.

 

در واهی بودن شایعه پیوستن دژاگه به پرسپولیس شکی نیست. روحیه معمولا ریسک ناپذیر برانکو در رابطه با اضافه کردن بازیکنی در سطح اشکان به تیم هم یکی دیگر از دلایل محکمی است که مهر باطلی بر همه‌ی این حرف و حدیث‌های دنباله‌دار می‌زند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال نظر

31  −  27  =