نرم افزارهای پرداخت موبایلی جایگزین کد های USSD خواهد شد

با توجه به محدودیت های اعمال شده از سوی بانک مرکزی در حوزه تراکنش های USSD پیش بینی می کنیم که کاربران با نصب نرم افزارتاپ همان راحتی و سهولت را در کنار امنیت تضمین شده و مطابق استانداردهای روز دنیا تجربه نمایند.

به گزارش ریسک نیوز،مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیک پارسیان از نسخه جدید نرم افزار پرداخت موبایلی تاپ و کمپین پورشه تاپ رونمایی کرد.

به گفته عبدالعظیم قنبریان مدیر عامل شرکت تجارت الکترونیک پارسیان نرم افزارتاپ جدید کاملترین اپلیکیشن پرداخت موجود در بازار بوده و تمامی نیازهای کاربران را در خدماتی همچون خرید طرح ترافیک، خرید بسته های اینترنتی، پرداخت تمامی قبوض ، خرید شارژ هر 3 اپراتور تلفن همراه ، کمک به بیش از 100 موسسه خیریه در سراسر کشور و … را پوشش می دهد و مطابق برنامه ریزی های انجام شده تاپ به جزئی از زندگی روزمره مردم بدل خواهد شد. در این راستا با توجه به محدودیت های اعمال شده از سوی بانک مرکزی در حوزه  تراکنش های USSD  پیش بینی می کنیم که کاربران با نصب نرم افزارتاپ همان راحتی و سهولت را در کنار امنیت تضمین شده و مطابق استانداردهای روز دنیا تجربه نمایند.

قنبریان در این خصوص افزود: در این نرم افزار قابلیت های برجسته ای همچون کاملترین سرویس خرید طرح ترافیک، امکان استعلام و پرداخت قبوض تلفن ثابت و همراه بر اساس شماره تلفن و بدون نیاز به ورود شناسه پرداخت و شناسه قبض، امکان کمک به موسسات خیریه بر اساس دسته بندی فعالیت موسسات، امکان مشاهده موجودی سیم کارت اعتباری در محیط نرم افزار و … پیش بینی گردیده است که با توجه به رونمایی از آن در طی روزهای اخیر با استقبال خیره کننده مخاطبان مواجه گردیده ایم.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال نظر

53  −  43  =