انتشار دوباره آگهی مزایده عمومی اموال بابک زنجانی

روزنامه اعتماد نوشت؛

به گزارش ریسک نیوز،«اموال زنجانی» همچنان در جست‌وجوی «مشتری». متهم نفتی که تعداد ماه‌های بازداشتش به عدد ٣٤ می‌رسد، روزنه‌های امید خود را در اموالی می‌بیند که شاید تنها راه رهایی او از چوبه‌دار باشد. اموالی که در چند نقطه از ایران و چند کشور دیگر پراکنده شده‌اند و در مالکیت زنجانی قرار داشته‌اند، مدت‌ها است که با دستگیری وی در جست‌وجوی مالک دیگری هستند. زنجانی از همان روزهای نخستین برگزاری دادگاه تصمیم به تسویه بدهی خود از طریق واگذاری اموال داخلی و خارجی به وزارت نفت به عنوان بزرگ‌ترین شاکی پرونده نفتی را داشت و در راستای اجرای همین نیت با امضای وکالتنامه‌ای رسمی همه آنان را به نفتی‌ها واگذار کرد. در ادامه این تصمیم‌گیری‌ها، اموال زنجانی برای به فروش رسیدن به مزایده گذاشته شدند. مزایده‌هایی که یک به یک نوبت انتشار آنها تمدید می‌شد تا بتواند مشتریانی را برای بازگرداندن بخشی از بدهی ٨ هزار میلیارد تومانی دست و پا کند، همچنان در حال تجدید هستند. با گذشت ٧ ماه از زمان انتشار نخستین نوبت آگهی مزایده شرکت بازرگانی توسعه پایدار آسمان کیش که به عنوان امین شرکت نفت در فروش این اموال شناخته شده، با تجدید آگهی مزایده عمومی در تلاش برای بازگرداندن پول به بیت‌المال است.

به گزارش میزان، آگهی تجدید (نوبت دوم) مزایده عمومی بخشی از اموال بابک زنجانی، متهم بزرگ نفتی، دوشنبه هفته گذشته منتشر شد.

براساس این آگهی، شرکت بازرگانی توسعه پایدار آسمان کیش در نظر دارد زمین و ساختمان خزرشهر، ٦ واحد ساختمان شمشاد ٥٤٦ و ٦ واحد ساختمان شمشاد ٥٤٧ واقع در جزیره کیش (نوبنیاد)، بازار پردیس ٢ در جزیره کیش و غرفه‌های ٤٣، ٤٤ و ٤٥ بازار مرکز تجاری جزیره کیش را بفروشد.

متقاضیان می‌توانند جهت خرید و دریافت اسناد و شرایط مزایده، از تاریخ انتشار آگهی (١٩ مهرماه) تا ساعت ١٤ روز اول آبان ماه امسال به نشانی این شرکت واقع در تهران- خیابان شهید کلاهدوز- نبش اختیاریه-جنب بانک انصار- شماره ٦٩- طبقه سوم مراجعه یا با شماره ٠٢١-٢٢٧٨٤٥٢٤ تماس حاصل کنند؛ همچنین متقاضیان برای شرکت در مزایده باید نسبت به تحویل پاکت و فرم پیشنهاد قیمت همراه با پنج درصد مبلغ پایه مزایده برای تضمین شرکت در مزایده به صورت چک تضمین شده بانکی یا واریز نقدی تا تاریخ ١٢ آبان ماه اقدام کنند؛ بازگشایی پاکت‎ها عصر همان روز انجام می‌شود.

شرکت در رد یا قبول پیشنهادها مختار است و هزینه چاپ و درج آگهی در روزنامه کثیرالانتشار از برندگان مزایده دریافت خواهد شد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال نظر

6  +  3  =