عارف رییس می‌ماند/ هیئت رئیسه موقت به کار خود ادامه می‌دهد

با تصمیم بزرگان شورای عالی انتخاباتی اصلاح طلبان محمدرضا عارف رئیس می ماند.

به گزارش ریسک نیوز،حرف و سخن راجع به شورای عالی انتخاباتی اصلاح طلبان زیاد است.جناح اصلاحات که با وحدت و تشکیل شواری عالی سیاست گذاری بعد از چندین دوره دوباره آرای خوبی در انتخابات مجلس به دست آورد، این بار قبل از اینکه بذر نفاق درمیانشان ریشه بدواند با تدبیر بزرگانش دست به تغییر و تحولات زد تا بتواند در سال 96 هم یکه تاز میدان انتخاب رئیس قوه مجریه باشد تا از رأی که در سال 92 در صندوق ها ریخته شد پاسداری کند.

بعد از اضافه شدن افراد جدید به این شورا جلسات بر طبق برنامه ریزی های انجام شده در حال برگزاری است و اعضا برای هر چه بهتر اجرایی شدن سیاست جریان اصلاحات تلاش می کنند. روز گذشته نیز دومین جلسه از دور دوم فعالیت شورای عالی انتخاباتی اصلاح طلبان برگزار شد.

 این جلسه از دور دوم فعالیت شورای عالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح طلبان بود که با حضور  اکثر اعضا برگزار شد و اعضای این شورا دو مصوبه اصلی را تایید کردند.

ابتدا قرار شد در جلسه آتی شورای مذکور، آیین‌نامه‌ای که در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت، نهایی شود و تا هفته آینده اعضا نظرات، انتقادات و پیشنهاد‌های خود را به کمیته تدوین آیین نامه اعلام کنند.

همچنین  قرار شد تا نهایی شدن تدوین آیین‌نامه هیئت رئیسه موقت به کار خود ادامه دهند و محمد رضا عارف نیز به عنوان رییس شورا به کار خود ادامه دهد.

اولین نفر امتیاز دهید

دیدگاه شما چیست؟