انتقاد پیروانی به زمان برگزاری دیدار ایران و عربستان

جلسه فنی مربیان و بازیکنان تیم ملی جوانان ساعتی پیش برگزار شد.

به گزارش ریسک نیوز،جلسه فنی مربیان و بازیکنان تیم ملی جوانان جهت بررسی تیم عربستان سعودی از ساعت ۱۱صبح به وقت محلی  و 11:30 به وقت تهران در هتل محل اقامت تیم ملی برگزار شد و به ملی پوشان ایران آخرین نکات فنی این بازی توسط امیرحسین پیروانی گوشزد شد.

بازیکنان تیم ملی جوانان پس از جلسه فنی امروز هم قسم شدند تا با انگیزه فراوان در راه قهرمانی آسیا همه ی تلاش خود را بکار گیرند.

بازیکنان در راستای صحبت های امیرحسین پیروانی که پس از پایان بازی با ازبکستان در کنفرانس مطبوعاتی اذعان داشت هدف دوم ما رفتن بر سکوی قهرمانی آسیاست ضمن نشان دادن عدد ۲هم دل و هم قسم شدند تا فردا با ارایه یک بازی زیبا و پر قدرت به هدف دوم خود دست یابند.

امیرحسین‌پیروانی در خاتمه با اشاره به ساعت بازی گفت: برای من جای تعجب دارد که چرا AFC یکی از حساس ترین مسابقات خود را که بین دو تیم قدرتمند جام برگزار می گردد در ساعت ۱۶.۱۵دقیقه که رطوبت و حرارت دمای محیطی بالاست برگزار می کند. با توجه به اینکه بازی ژاپن در ورزشگاه دیگری برگزار می شود کمیته اجرایی مسابقات می توانست زمان مناسب تری را برای این مسابقه در نظر بگیرد ولی ما مصمم هستیم با حضور در فینال تمام ملت ایران را خوشحال کنیم

گفتنی است، فردا بازی ایران و عربستان از ساعت ۱۶:۱۵دقیقه به وقت محلی و ۱۶:۴۵به وقت ایران در استادیوم خلیفه برگزار می شود.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال نظر

4  ×    =  16