هواشناسی ایران ۱۴۰۲/۰۳/۰۱

ادامه بارش‌های پراکنده در برخی از نقاط کشور

از امروز در خراسان‌های شمالی رضوی و جنوبی کرمان، شمال سیستان و بلوچستان، شمال هرمزگان و شرق فارس در برخی ساعات رگبار باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت و در مناطق مستعد گردوخاک و در ارتفاعات البرز و برخی نقاط شمال غرب بارش پراکنده پیش بینی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری ریسک نیوز، بارش روز دوشنبه در استان کرمان رخ داده و بارش تگرگ در برخی نقاط این استان دور از انتظار نیست، سه شنبه در خراسان شمالی خراسان رضوی، سیستان و بلوچستان نیمه غربی یزد و ارتفاعات کرمان رگبار باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت و در ارتفاعات البرز برخی نقاط شمال غرب بارش پراکنده پیش بینی می‌شود.

روز چهارشنبه در ارتفاعات البرز و برخی نقاط شمال غرب، شمال شرق و مرکز کشور بارش پراکنده گاهی رعد و برق و وزش باد رخ خواهد داد. روز‌های پنجشنبه و جمعه نیز برای شمال غرب غرب ارتفاعات و دامنه‌های البرز مرکزی و برخی نقاط مرکزی کشور رگبار باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می‌شود.

طی روز‌های چهارشنبه و پنجشنبه در نیمه شرقی کشور به ویژه منطقه زابل در بعضی ساعات سرعت وزش باد افزایش یافته و در مناطق مستعد سبب خیزش گرد و خاک خواهد شد.

از دوشنبه تا آخر هفته شرق دریای عمان و خلیج فارس مواج است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال نظر

  −  7  =  3