آمار بالای تراکنش کارتخوان های صادرات در نمایشگاه کتاب

صفری، مدیر روابط عمومی خبر داد:

مدیر روابط عمومی بانک صادرات اعلام کرد که آمار بالای تراکنش های پایانه های فروش بانک صادرات موید استقبال کم نظیر هموطنان از خدمات الکترونیک این بانک است.

به گزارش پارسی بانک، امیر صفری افزود: بانک صادرات با هدف رفاه و آسایش مراجعه کنندگان، دانشجویان و ناشران حاضردر نمایشگاه کتاب تهران با بسیج بیش از 450نفر از کارشناسان و همکاران، خدمات گسترده و مطلوبی را به آنان ارائه کرده است.

صفری اضافه کرد: بانک صادرات در راستای انجام تکالیف اجتماعی و رسالت‌های فرهنگی خود 5 سال متوالی در نمایشگاه حضور یافته و انجام فعالیت‌های مالی و بانکی بیست و پنجمین دوره نمایشگاه کتاب تهران را عهده‌دار شده است. دراین زمینه این بانک با نصب حدود سه هزار دستگاه کارت خوان، استقرار 34 دستگاه خودپرداز ثابت و سیار، برپایی شعبه و 19 باجه بانکی و  80 باجه صدور حوالجات کتب خارجی و همچنین با بسیج کردن 450 نفر از نیروهای وهمکاران آمادگی دارد تا خدمات مطلوبی به مراجعان ارائه کند.

وی با بیان این نکته که 230 شعب منتخب بانک صادرات در روزهای قبل از نمایشگاه 110 هزار بن کارت یارانه ویژه خرید کتاب از بیست و پنجمین نمایشگاه کتاب تهران را برای دانشجویان صادر کرده اند افزود:  این بانک با در نظر گرفتن شعب نبش میترا، میدان 7 تیر، چهارراه قائم مقام و دلپذیر که در محدوده جغرافیای مصلی واقع شده اند ونشانی آنها در وب سایت بانک www.bsi.ir درج شده است، آمادگی دارد در روزهای برگزاری نمایشگاه از ساعت 8 تا 18 حتی در روزهای تعطیل بن کارت‌های یارانه‌ای برای دانشجویان که در سایت مربوطه ثبت نام کرده و موفق به دریافت بن‌کارت نشده‌اند را صادر کند.

صفری درخصوص ارائه خدمات دراین دوره از نمایشگاه  کتاب با ابراز تشکر از مسوولان برگزار  کننده به خاطر برگزاری منظم و مطلوب نمایشگاه تصریح کرد: نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به عنوان مهم ترین رخداد فرهنگی در سطح کشور، هرساله با حجم زیاد علاقمندان به کتاب مواجه می‌شود. باتوجه به این میزان از مراجعه کننده، ارائه خدمات بانکی و مالی تلاش و کوشش و توانمند‌های فراوانی را می‌طلبد که دراین خصوص آمارها و گزارش‌های عملکردی نشان می‌دهند که خدمات دهی بانک صادرات در نمایشگاه امسال از سال گذشته مطلوب‌تر بوده و این امر رضایت بیشتر مسوولان برگزاری نمایشگاه، دانشجویان، ناشران و مراجعه کنندگان را درپی داشته است.

ثبت رکورد جدید در تراکنش های کارتی نمایشگاه کتاب
بیست و پنجمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در حالی از نیمه گذشت که تا پایان پنجمین روز برگزاری این نمایشگاه 10 روزه، مبلغ تراکنش‌های کارتی با عبور از عدد 105 میلیارد ریال ، رکوردی تازه برجای گذاشت.

ثبت این رکورد که نشانگر استقبال عمومی از ابزارهای پرداخت الکترونیک و افزایش استفاده از آنها به جای پرداخت نقدی است، در حالی محقق شده است که در بیست و چهارمین دوره نمایشگاه، مجموعا 135 میلیارد ریال  از طریق دو هزار و 426 دستگاه کارتخوان، از سوی مردم و علاقمندان پرداخت شده است.

با توجه به مجموعه آمارهای فوق انتظار می‌رود تا پایان دهمین روز نمایشگاه، رکوردهای جدیدی در زمینه تعداد و مبلغ تراکنش دستگاه‌های کارتخوان به ثبت رسد که از فراگیرشدن فرهنگ پرداخت الکترونیک و آشنایی عموم با مزایای متعدد این روش پرداخت از جمله جلوگیری از فرسودگی اسکناس و سرعت و سهولت پرداخت، حکایت دارد.

بر اساس این گزارش، شرکت ایران کیش به عنوان مجری انحصاری نصب دستگاه‌های کارتخوان بانک صادرات ایران در بیست و پنجمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، دو هزار و 400 پایانه فروش برای ناشران و غرفه‌داران شرکت کننده، نصب کرده است.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال نظر

  ×  7  =  7