ثبت نام ۱۱میلیون نفر درسامانه پزشک خانواده

سرپرست معاونت بیمه سلامت سازمان بیمه خدمات درمانی کشور گفت: ۱۱ میلیون و ۹۴۷ هزار و ۴۴۷ نفر در سامانه طرح پزشک خانواده ثبت نام کرده‌اند.

به گزارش ریسک نیوز، امیر پیروزیان، سرپرست معاونت بیمه سلامت و دبیر ستاد اجرایی کشوری طرح پزشک خانواده و نظام ارجاع سازمان بیمه خدمات درمانی با توجه به برگزاری جلسات ستاد اجرایی طرح پزشک خانواده و نظام ارجاع شهری، به فارس اظهار داشت: دومین جلسه ستاد با حضور مدیران سازمان برگزار شد.

وی هدف از تشکیل جلسات را بسج امکانات سازمان و لزوم ایجاد همکاری بشیتر در جهت اجرایی شدن طرح عنوان کرد و گفت: در این راستا تاکنون اداره کل بیمه خدمات درمانی استان فارس به عنوان استان پیشتاز در زمینه اجرای این طرح حرکت کرده است و سایر استان‌های کشور نیز در حال آمادگی جهت حضور در برنامه‌ پزشک خانواده و نظام ارجاع شهری هستند.
دبیر ستاد کشوری طرح پزشک خانواده و نظام ارجاع کشور سازمان بیمه خدمات درمانی افزود: تا به امروز بیش از 5 هزار نفر در تیم سلامت طرح پزشک خانواده ثبت نام کرده‌ا‌ند که از این تعداد 2 هزار نفر پزشک و مابقی ماما هستند.
پیروزیان ادامه داد: بر اساس آمار به روز در حال حاضر نیر 11 میلیون و 947 هزار و 447 نفر در طرح پزشک خانواده ثبت نام کرده‌اند که این آمار هر روز در حال تغییر و افزایش است.
سرپرست معاونت بیمه سلامت سازمان بیمه خدمات درمانی کشور بیان داشت: طرح پزشک خانواده از مهترین طرح‌های حوزه سلامت در این سال‌ها بوده است به طوری که تمامی سازمان‌ها و وزارتخانه‌ها تعامل خوبی در اجرای طرح دارند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال نظر

9  ×  1  =