تعویق جلسه شورای عالی بیمه / رفع اختلاف نظرها در خصوص تعرفه‌های درمانی

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تعویق جلسه شورای عالی بیمه در خصوص تعیین تعرفه‌های درمانی ۹۱ خبر داد و گفت: این جلسه تا اواسط تیر برگزار خواهد شد.

به گزارش ریسک نیوز، به نقل از فارس سیدعبدالله عمادی با اشاره به برگزاری جلسات کارشناسی بین وزارتخانه‌های بهداشت و تعاون،کار  و رفاه اجتماعی اظهار داشت: این جلسات در خصوص رفع اختلاف نظرها در تعیین تعرفه‌های درمانی سال 91 برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: باهماهنگی انجام شده قرار است این جلسات کارشناسی تا اواسط تیرماه ادامه داشته باشدو کارشناسان دو وزراتخانه اشاره شده اختلافات موجود در خصوص تعرفه‌های درمانی را برطرف کنند.

عمادی خاطرنشان کرد:‌در حال حاضر وزارت بهداشت به افزایش 25 درصدی تعرفه‌های درمانی تاکید دارد و این در حالی است که وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با افزایش این میزان مخالف است.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پاسخ به این پرسش که وزارت رفاه با چه میزان افزایش تعرفه‌ها در سال جاری موافق است، گفت: صلاح نیست این میزان را رسانه‌ای کرد بطوری که ما در جلسات میزان افزایش تعرفه‌ها را اعلام کرده‌ایم.

وی از برگزاری جلسه شورای عالی بیمه تا اواسط تیر خبر داد و گفت: در فاصله مانده به جلسه شورای عالی بیمه نیز قرار است جلسات کارشنانسی در خصوص تعرفه‌های درمانی توسط کارشناسان دو وزارتخانه بهداشت و رفاه برگزار شود.

عمادی تأکید کرد: جلسه شورای عالی بیمه قرار بود در 31 خرداد با حضور وزرای مربوطه تشکیل شود که این جلسه نیز به دلیل اختلاف نظر کارشناسان در خصوص تعرفه‌های درمانی به تعویق افتاد.

اولین نفر امتیاز دهید

دیدگاه شما چیست؟