بیمه آرمان ۷ شعبه جدید تاسیس می کند

قائم مقام بیمه آرمان در مورد فعالیت این شرکت جدید بیمه‌ای گفت: تاسیس شعب و دسترسی به کل بازار بیمه کشور از اهداف کوتاه مدت بیمه آرمان است.

به گزارش ریسک نیوز، ناصرسلوکی با بیان این که برای حضور مناسب در بازار در تمام مناقصه‌ها و استعلام‌ها شرکت می‌کنیم، افزود: تاکنون 7 شعبه در استان‌ها تاسیس شده و در دو ماه آینده 7شعبه دیگر افتتاح می‌شود.

سلوکی گفت: به موازات راه‌اندازی شعب، جذب نمایندگان را در تهران و سایر مراکز استان‌ها برای گسترش شبکه فروش پیگیری می‌کنیم.
قائم مقام بیمه آرمان با اشاره به تصمیم اخیر هیات مدیره در راستای نظر بیمه مرکزی افزایش سرمایه شرکت به عنوان یکی از شاخص‌های توانگری مالی است، اظهار داشت: هم اکنون سرمایه پرداخت شده شرکت 60 میلیارد تومان است که در آینده نزدیک با افزایش 200 میلیارد تومان پس از تایید بیمه مرکزی و فرابورس در سه یا چهار مرحله سرمایه بیمه آرمان به 260 میلیارد تومان افزایش خواهد یافت.

وی گفت: نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی کرده‌ایم تا بتوانیم سهم مناسب را از بازار به دست آوریم و محصولات بیمه‌ای را برای بررسی و تولید رشته‌های جدید بیمه‌ای در بخش تحقیق و توسعه شرکت متمرکز کرده‌ایم.

سلوکی با تاکید بر تمرکز روی خدمات پس از فروش یادآور شد: معتقدیم خدمات پس از فروش نقش مهمی در بازار دارد و شرکتی که خدمات بهتری ارایه می‌کند، می‌تواند در بازار حرف اول را بزند.

وی با اشاره به این که خدمات پس از فروش را برون‌سپاری خواهیم کرد، گفت: با کمک بخش خصوصی ارزیابی و پرداخت خسارت را واگذار می‌کنیم تا با جلوگیری از معطلی بیمه‌گزاران وظیفه نظارت را انجام دهیم.

اولین نفر امتیاز دهید

دیدگاه شما چیست؟