“بدهکاری میلیاردی” بیمه‌ها در دستور کار وزارت بهداشت

سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس از نشست این کمیسیون با بیمه‌ها در آینده نزدیک خبر داد و گفت که بیمه‌ها باید در این جلسه دلیل موضوع بدهکاری میلیاردی به وزارت بهداشت را مطرح و برای پازپرداخت آن زمانی را تعیین کنند.

به گزارش ریسک نیوز، به نقل از فارس سلیمان عباسی سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در مورد جلسه یکشنبه آتی این کمیسیون گفت: تنظیم سند راهبردی بر اساس منویات رهبری و منسجم کردن کمیته‌های اختصاصی از برنامه‌هایی است که در دستور کار کمیسیون بهداشت و درمان مجلس قرار دارد.

وی به کمیته‌هایی که در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس تشکیل شده اند اشاره کرد و افزود: کمیته سلامت به ریاست دکتر پزشکیان، کمیته مدیریت و اصلاح ساختار بهداشتی و درمانی به ریاست خود بنده و کمیته‌ تحقیقات، پژوهش و آموزش و کمیته رفاه و تامئین اجتماعی دو کمیته دیگری هستند که در این کمیسیون تشکیل اما هنوز ریاست آن‌ها مشخص نشده است.

سخنگو کمیسیون بهداشت و درمان در مورد طلبکاری میلیاردی وزارت بهداشت از بیمه‌ها گفت که بیمه‌ها باید هر چه سریع‌تر مطالبات عقب افتاده وزارت بهداشت را تامین کنند چرا که این موضوع بهداشت و درمان کشور را با مشکلات عدیده دیگری مواجه خواهد کرد.

عباسی در پایان از نشست کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیمه‌ها در آینده نزدیک خبر داد و گفت که بیمه‌ها باید در این جلسه دلیل موضوع بدهکاری میلیاردی به وزارت بهداشت را مطرح و در بازپرداخت آن زمان مشخصی را تعیین کنند.

اولین نفر امتیاز دهید

دیدگاه شما چیست؟