بیمه سامان بورسی شد

پس از انتظار چند ماهه بالاخره با گشایش نماد بیمه سامان به عنوان چهل و پنجمین شرکت فرابورسی، سامانی ها هم بورس شدند.

به گزارش ریسک نیوز، سهام شرکت بیمه سامان از روز شنبه مورخ 24/4/1391 به قیمت ارزش هر سهم 1832 ریال در سیستم معاملات فرابورس ثبت شد.

طی نشست صبح روز شنبه مورخ 24/4/1391 که در سازمان بورس و اوراق بهادار تهران و با حضور مدیر عامل و مدیران ارشد شرکت بیمه سامان و مدیر بازار بورس صورت گرفت، مدیرعامل شرکت بیمه سامان پیش بینی سود این شرکت بیمه ای را برای سال 1391 با سرمایه 280 میلیارد ریال را میزان 406 ریال اعلام کرد. وی همچنین اظهار نمود مقدار 300 ریال سود توزیعی برای سال 1390 به سهام داران تعلق گرفته است.
علی ضیائی در ادامه با اشاره به چشم انداز بیمه سامان مبنی بر خلاقیت و تمایز در ارائه خدمات به مشتریان آینده نگر، به برنامه های آتی شرکت بیمه سامان در سال 1391 اشاره و متنوع ‌سازی پرتفوی شرکت برحسب ضرایب خسارت رشته ای و جغرافیایی، تنظیم و تعادل و تنوع بخشی در پرتفوی سرمایه گذاری شرکت، برنامه ریزی جهت افزایش ضریب نفوذ بیمه در کشور از طریق طراحی محصولات جدید، توسعه سهم پرتفوی شبکه فروش نمایندگان در تمامی رشته‌های بیمه‌ای و گسترش و توسعه شبکه فروش نمایندگی در سراسر کشور را از اهم این برنامها نامید.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال نظر

6  +  4  =