بیمه رانندگان تاکسی مشکل بزرگی دارد

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی با اشاره به رایزنی های انجام شده برای حل مشکل بیمه رانندگان تاکسی گفت: بیمه رانندگان تاکسی مشکل بزرگی دارد که ۳ درصد حق طول درمان برای آن در نظر گرفته نشده است و راننده ای که یک هفته در منزل بستری باشد حقوق و مزایایی دریافت نمی کند.

به گزارش ریسک نیوز، احمدی بافنده در مورد حل مشکل بیمه رانندگان تاکسی بالای 50 سال گفت: رایزنی هایی با دولت در این خصوص انجام شده است و امیدواریم امسال این مشکل بر طرف شود و امیدواریم امسال این مشکل بر طرف شود، اما اگر اعتباری در حدود 320 میلیارد تومان برای این موضوع پیش بینی شود مشکل بیمه نیم میلیون راننده تاکسی و خانواده هایشان برای همیشه حل می شود .

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی با اشاره به آخرین وضعیت هوشمند سازی تاکسیها گفت: در حال رایزنی با بانک عاملی که باید بخش سیستم بانکی این کار را بر عهده بگیرد هستیم و توافقاتی با بانک شهر انجام شده است.
وی ادامه داد: از طریق کارت شهروندی می توان کرایه اتوبوس، مترو و تاکسی را پرداخت کرد. همچنین دستگاه مسئول این بخش در تلاش است خدمات کارت شهروندی را گسترش دهد.
احمدی بافنده با بیان این که برخی شرکت های خصوصی با بانک ها در خصوص هوشمند سازی به توافق رسیده اند گفت: تلاش می کنیم تاکسی های تلفنی تا نیمه اول سال به صورت کارتی کرایه هایشان را دریافت کنند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال نظر

  ×  9  =  36